רן קלינה "הלבד הזה"

שם האומן: רן קלינה

שם השיר: "הלבד הזה"

מילים ולחן: רן קלינה
עיבוד והפקה מוסיקלית: טל פורר
 
הכירו את רן קלינה, זמר ויוצר בן 16 מת"א, מתחיל היום את דרכו המוסיקלית עם שיר ראשון שכתב והלחין. כבר מגיל 10 החל לכתוב שירים למגירה ולאורך השנים גיבש זהות מסקרנת של נער שמנגן, כותב, מלחין ושר את שיריו. בשנה האחרונה החל לעבוד על החומרים האישיים שלו, כשמאחוריו צוות מוביל בתעשיית המוזיקה הישראלית:
 
המנהל האומנותי דורון מדלי - האיש שגילה כוכבים נולדים כמו נינט, שירי מימון, הראל סקעת, מארינה מקסימיליאן, נסרין קדרי ועוד .. מדלי פיתח וניהל אמנותית את הקריירה של עומר אדם מתחילת דרכו ושימש כמנהל האמנותי של שלומי שבת במשך עשור .
 
על הניהול המוסיקלי מופקד המפיק המוערך טל פורר , שחתום על עשרות להיטים ועבד עם מיטב האמנים כמו ריטה, אייל גולן, שלומי שבת, הפיק את מופעי "פסטיגל , " תכנית הטלוויזיה "דה ווייס" ובימים אלה מנהל מוסיקלי של המופע החדש של שרית חדד .
 
בשנה האחרונה עבדו השניים בצמוד עם רן קלינה, כי הרגישו שבתוך מגוון שירי הפופ הצבעוניים המאפיינים את התקופה האחרונה, מגיע רן קלינה ומגיש לבני הנוער שירים אישיים ונוגעים ללב, על נושאים שמעסיקים את בני הנוער . כבר בסינגל הבכורה "הלבד הזה" ניתן להבחין באיכויות של רן קלינה, בכתיבה, הלחנה וקולו הייחודי . אחד מהשירים המרעננים והמסקרנים של התקופה ומסוג השירים שכאן בשביל להישאר 
חזור לרשימה המלאה