רותם כהן ורוני דלומי "תכניות לחיים"

שם האומן: רותם כהן ורוני דלומי

שם השיר: "תכניות לחיים"

רותם כהן ורוני דלומי בשיר משותף חדש אותו הקליטו בהתנדבות לקראת מבצע "הקש בדלת" ה- 60 של האגודה למלחמה בסרטן אשר יתקיים ב- 11.9 ביום שני, 9 בנובמבר 2020. מבצע ההתרמה השנתי של האגודה למלחמה בסרטן - 'הקש בדלת (יתקיים זו הפעם ה -60) מוכר בכל בית בישראל כסמל של נתינה וערבות הדדית והוא חלק בלתי נפרד ממהותה של האגודה למלחמה בסרטן. השנה, בעקבות מגפת הקורונה, תלמידי בתי הספר לא יעברו מדלת לדלת, אלא ישלחו הודעה עם קישור לתרומה - לכן יתקיים המבצע במתכונת דיגיטלית – 'הקש בדלת' אונליין - כך ניתן יהיה גם השנה לפתוח את הלב ולהושיט יד לחולי הסרטן על אף שהמתרימים לא יגיעו עד הבית.
 
השיר "תוכניות לחיים" נכתב ע"י צליל קליפי, נאור דורני וערן קאשי , ללחן של קליפי וקאשי , הוקלט בליווי אלה שפירא ו שי דל, שני ילדים מקסימים חולי סרטן. שי דל נכנס מיד אחרי ההקלטות לסדרת טיפולים אינטנסיבית ואלה שפירה אמורה לקבל השבוע את תוצאות הבדיקות בתקווה שתתבשר שאחרי שנתיים ארוכות של טיפולים – שהיא סוף סוף ניצחה את מחלת הסרטן.
 
רותם כהן היה הראשון להתגייס לטובת הפרויקט והוא שהציע לפנות אל רוני דלומי במטרה להפוך את היוזמה לפרוייקט משותף.
 
משה בר חיים מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן  "אנחנו מודים לכל מי שהתנדב לטובת יציר השיר שילווה את המבצע השנה. השיר משדר את רוח ההתנדבות והנתינה לקראת מבצע הקש בדלת". כל התגמולים מהשיר ייתרמו לטובת האגודה למלחמה בסרטן. 
 
ביצוע: רותם כהן ורוני דלומי, אלה שפירא, שי דל 
מילים: צליל קליפי, נאור דורני וערן קאשי 
לחן והפקה מוזיקלית: צליל קליפי וערן קאשי
עיבוד: ערן קאשי 
חזור לרשימה המלאה