רותם גבאי "אין כבר מזמן"

שם האומן: רותם גבאי

שם השיר: "אין כבר מזמן"

מילים: רותם בביש
לחן: רותם גבאי
הפקה מוזיקלית: עומרי ששון
 
רותם גבאי, בת 21, בוגרת להקות צבאיות, ב2017 השתתפה בעונה הרביעית של דה וויס ישראל, בוגרת לימודי סאונד במכללת BPM , זמרת פעילה בעלת אינספור קאברים ושיתופי פעולה ביוטיוב וברשתות החברתיות. היום סטודנטית בבית הספר הגבוה למוזיקה ״רימון״ ובמקביל ללימודיה עובדת על חומרים מקוריים.
 
אחרי 2 סינגלים שהוציאה משחררת את הסינגל השלישי שלה ״אין כבר מזמן״ שנכתב ע״י רותם בביש. החברות בין השתיים הביאה איתה שיתוף פעולה מנצח, הרבה חומרים חדשים ומוזיקה טובה. ״מאז שאני זוכרת את עצמי אני כותבת למגירה, בעיקר שירים ובעיקר על ענייני הלב . בתקופה כמו זאת, שבה פתאום הכל מתערער והחברים הכי טובים שלי הפכו להיות 4 קירות בתוך חדר קטן, מצאתי עצמי פותחת את המגירה. ואז הגיעה רותם גבאי בתזמון מדויק. לא יכולתי להישאר אדישה לקול, לכישרון ולקסם שיוצא ממנה ושיגרתי אליה את המילים של 'אין כבר מזמן' יחד עם כמה אקורדים צולעים. לא עבר יום וכבר נשלח אליי שיר אין דרך לתאר את התחושות שעוברות בגוף ברגע הזה ששיר מקבל מנגינה. אפשר להתחבר לשיר הזה מכל כך הרבה כיוונים שונים ואני גאה לקחת בו חלק ובטוחה שזו רק ההתחלה״ סיפרה בביש.
 
השיר חושף את הלב של שתי היוצרות ומטרתו לגעת ולהכנס ללב המאזינים. הוא נכתב בעקבות פרידה שהשאירה אחריה בור גדול שרק מילים יכלו למלא. מדבר על כל הרגעים, הלילות, התהיות, הכעס והכאב.
חזור לרשימה המלאה