רוקפור "הכל דבש"

שם האומן: רוקפור

שם השיר: "הכל דבש"

מילים: דני רכט.
לחן: ברוך בן יצחק, אלי לולאי, מרק לזר, דני רכט.
עיבוד והפקה מוזיקלית: דני רכט ורוקפור. 
  
כמו שני הסינגלים שקדמו לו, גם השיר החדש "הכל דבש" ממשיך לעסוק בפערים ש"מזמנים" לנו החיים המודרנים בערים גדולות. "שכונה סגורה" דיבר על השכונות והמתחמים הסגורים שנבנים בשנים האחרונות בערים הגדולות והם כמו "מועדון סגור" "עיר לבנה, חיים באפור" על הפער בין התדמית הבליינית והנוצצת של העיר תל-אביב בעשור האחרון לבין היום-יום האפור של מי שחי בה בשנות השבעים ו"הכל דבש" מדבר על חלוקת ההון המפלה והלא שיוויונית בחברה.
 
'הכל דבש' עוסק בממלכת דבש בה הדבורים כורעות תחת עיקר העול מבלי שתהיה להן היכולת (זמן, פניות) להרים את הראש לעבר עתיד טוב יותר. בעוד שהמלכה, שעסוקה בעיקר בגינוני מלכות ובקשרי הון-שלטון, מגדירה את המבנה החברתי המדובר כ"חברה מושלמת". את הקליפ לשיר יצר ניסים פרין שטמפר, אמן וידיאו ואנימציה.

ביום חמישי 16/5 יתקיים בזאפה אמפי שוני מופע חגיגי לאלבום "בחזרה לשבלול" אלבום המחווה לאלבום המיתולוגי של אריק איינשטיין ושלום חנוך שבקרוב ימלאו 50 לצאתו ובציון יום הולדת 80 לאריק איינשטיין. אורחים מיוחדים: מיקי גבריאלוב וחיים רומנו שניגנו בהקלטות האלבום "שבלול" וירמי קפלן, קרני פוסטל וג'נגו שהשתתפו בהקלטות האלבום "בחזרה לשבלול" אליהם תצטרף יעל קראוס
חזור לרשימה המלאה