רועי לבס "הכי כואב"

שם האומן: רועי לבס

שם השיר: "הכי כואב"

רועי לבס בן 25 חזר לגור בעמק חפר אחרי שנתיים בתל אביב, ב8 השנים האחרונות מופיע ברחבי הארץ ואוסף קהל מהצפון ועד מצפה רמון.  רק בשנתיים האחרונות הופיע כ40 הופעות להקה מלאות במופעים פתוחים של מכירת כרטיסים, נתון מאוד מרשים לאמן חדש בדרך לאלבומו השני.
 
לפני כשנה וחצי הוציא את EP הבכורה שלו - "למסגר רגע בחיים" וכעת הוא משחרר סינגל ראשון לקראת אלבומו השני. השיר "הכי כואב" מדבר על כל מה שכואב לנו אבל בנקודה מסוימת מפסיק לכאוב ומתחלף באדישות.. זהו למעשה סימפטום של ההתבגרות, וזה הכאב האמיתי בשיר, מבחינת רועי. מישהו שהתבגר אבל עדיין לא מעכל שהוא כבר לא ילד. גם בשיר זה, כמו תמיד, לֶבֶּס מכניס המון הומור לטקסט.                                                                            
השיר הופק מוסיקלית ע״י רומן גרינבלט, שגם עבד אתו על האלבום הקודם ועל האלבום שבדרך. הטקסטים באלבום החדש עוסקים בתמה הכללית של בני הדור שלו - הרצון שלהם להגשמה עצמית, מול החיים עצמם וכל הציפיות והחוקים תוך כדי העול הכלכלי. העבודה על האלבום מבחינה מוזיקלית הייתה מאתגרת, לֶבֶּס רצה לשלב השפעות מוזיקליות של מוזיקה מורכבת מרובת אקורדים והרמוניות, לתוך תבנית של אלבום פופ שהוא לרוב יותר straight forward מבחינת המבנה המוזיקלי שלו. הופעת להקה: 7/6, חמישי, ב"לבונטין 7" תל אביב
חזור לרשימה המלאה