רונן רוזנר "בואי נצא לדרך"

שם האומן: רונן רוזנר

שם השיר: "בואי נצא לדרך"

רונן רוזנר חוזר עם מיני אלבום (אי פי) חדש ואישי במיוחד בהפקת תום דרום, אחרי שהוציא שני אלבומים - "טוב עולה כסף" ו"יגידו מה שיגידו", הזמר והיוצר מביא עמו הפעם יצירה שנולדה על רקע שינויים, תהפוכות ותובנות שעברו עליו ועל משפחתו. 
 
האלבום יוצא לאור לאחר שרונן ואשתו ניסו להביא ילדים לעולם במשך זמן רב, אך ללא הצלחה. קשיים רבים עמדו בדרך של הזוג, אך בסופו של דבר ולאחר מאמצים רבים, רונן וזוגתו הם כיום הורים גאים לשני ילדים.  בתקופה הקשה שעבר עם אשתו, כתב יומן אישי שעזר לו להתגבר על האתגרים הרבים שניצבו בפניו. היומן הזה הוביל ליצירת ארבעת השירים שעומדים בבסיסו של האלבום.  אחד השירים הוא "בואי נצא לדרך".
 
בצהרי יום כלשהו רונן נהג ברמת גן והמשפט קפץ לו מהWAZE והתאים בדיוק למה שחיפש. השיר מדבר על התעוררות. פתאום ברחוב, באמצע היום, כל הסימנים היו שם. סימנים לקום, להתאושש ולהתעורר, להתחיל בחיים חדשים אחרי כל התקופה הקשה תוך הוקרה על האהבה הזוגית. כשהתחיל רוזנר  את מסלול החיפוש למציאת מפיק מוזיקלי לפרויקט, נוצר מפגש עם תמיר מוסקט, שהתחבר לחומרים מאד, ויעץ ורקם את העבודה המשותפת בין רונן ותום, מתוך הבנה שהחומרים זקוקים להפקה עדינה רגישה ומודרנית. תמיר המשיך ללוות ולייעץ לאורך התהליך. מתוך כל הקושי, רוזנר יוצא מחוזק מתמיד, והאלבום החדש שלו מביא איתו רוח של תקווה.  
חזור לרשימה המלאה