רוני מור "כזאת נסיכה"

שם האומן: רוני מור

שם השיר: "כזאת נסיכה"

רומי מור עם סינגל פופי, נשי ומרים לכבוד הקיץ. "כזאת נסיכה" הוא סינגל פופ בלתי מתנצל, שחוגג את הגמישות וההומור שהז׳אנר מאפשר. על הפקת השיר אחראי נועם דורון, שעשה ביט מרים ומינימליסטי ברוח טראש-ניינטיז, שמגבה וצובע את השירה והטקסט בוורוד פוקסיה מנצנץ. את השיר הפלרטטני מלווה קליפ בבימויה של מיריקה צ׳וקסין - שניסתה לדמיין איך ״קלולס״ היה נראה אילו היה מצטלם ברמת השרון בשנות ה-2000 המוקדמות. 
 
רומי מור (24), בוגרת ביה"ס למוזיקה "רימון", למדה בתיכון עירוני א׳ לאמנויות ושירתה כזמרת בלהקת חיל-הים. לאחרונה הוציאה את ״שלך״ - אי-פי בכורה בן חמישה שירים. מור, שכתבה והלחינה את כל שירי האי-פי, יוצרת מוזיקה אלקטרונית בעברית, שעוסקת בעולמנו מנקודת מבט של אישה תל-אביבית צעירה: אהבה, זעם, מיניות, יצירה, פמיניזם, שמחה - מקופלים כולם יחד. לפני כחודש שחררה גרסה ווקאלית מחודשת לשיר המצליח ״לא עצובה״ - ״גרסת השבט״, בה משתתפות 11 אמנית צעירות ומשפיעות.
 
בשנים האחרונות השתתפה במגוון פרויקטים מוזיקליים, ביניהם: אלבום הבכורה של מפיק ההיפ-הופ MAYOR (יובל מאירי), ובפרויקט ״Isolated״ אותו יזמה והפיקה בפועל - אלבום בן 11 שירים ו33 משתתפים, כולם תלמידי רימון, שיצרו אותו תחת מגבלות הסגר הראשון. רומי הייתה שותפה ביצירתם של מספר שירים באלבום, כאשר הבולט מביניהם הוא ״טבע עירוני״, אותו היא גם כתבה וביצעה. בשנה שעברה התקבלה לבית-הספר למוזיקה "ברקלי" שבבוסטון, ואף זכתה במלגה בהיקף של  50% משכר הלימוד.
 
צבע ועיצוב תמונה: ברק סוריאן
ארט וסטיילינג: מיריקה צ'וקסין
חזור לרשימה המלאה