רוןצבי "מחפש אהבה"

שם האומן: רוןצבי

שם השיר: "מחפש אהבה"

מי לא רוצה להיות נאהב? יש כזה בן אדם? כמה שירים כבר נכתבו על אהבה? כמה עוד יכתבו? אבל מה זאת בכלל אהבה? אנחנו אוהבים אוכל ובגדים יפים, אנחנו אוהבים את הילדים שלנו וההורים שלנו, אנחנו .אוהבים (או לא אוהבים) את המדינה ויש דברים שאנחנו אוהבים בחדר המיטות . מילה אחת בומבסטית, שהיא הדבר אותו כולנו מחפשים ב"מחפש את האהבה".
 
סינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה של רוןצבי, שיצא החודש "אוגנדה" , שר רוןצבי, שיר אהבה לאהבה עצמה. אותה אהבה שממלאת לנו את הלב ברגעים מסוימים, בהם אנחנו מרגישים אחד עם כל העולם הזה. ברגעים כאלו יש תחושה שהישגנו משהו, שהלב נפתח ושמעכשיו דברים ישתנו. כידוע, התחושה הזו חולפת ונשארת הכמיהה האינסופית הזאת לאהבה וריגושים. למעשה כל מה שאנחנו מחפשים זה להרגיש את התחושה ה"נכונה" ההיא.
 
הרצון להרגיש אהבה הוא מה שמשותף ומחבר בין כל בני האדם, והחיים הם בעצם חיפוש אחד ארוך ומתמשך אחר האהבה. זה המשותף בין כל בני האדם, .המקום בו אפשר להבין אחד את השנייה את הכמיהה הזו מתאר רוןצבי בשיר "מחפש את האהבה", עטופה בסוכריית רגאיי מתוקה, בהפקתו האדוקה של עופר טיברין וקולותיה של יעל קראוס. בסופו של השיר נושא רוןצבי תפילה או הבטחה.
חזור לרשימה המלאה