קרן פז "רק סיבוב אחד"

שם האומן: קרן פז

שם השיר: "רק סיבוב אחד"

קרן פז, 28+, מהרצליה היא זמרת-יוצרת, בוגרת ביה"ס רימון ומורה לפיתוח קול. קרן מתעסקת במוסיקה מגיל צעיר, הופיעה ולקחה חלק במקהלות והרכבים שונים בפסטיבלים כגון ה"בומבלה" ו"פסטיבל הג'אז בים האדום" ועוד, לוקחת חלק במקהלת הגוספל של איריס ועופר פורטוגלי, השתתפה בפרויקט "Reginiano "של המוסיקאי אייל רג'יניאנו וביצעה מספר שירים בשניים מאלבומיו, ביניהם השיר I Wish שזכה להשמעות רבות ברדיו.
 
השיר "רק סיבוב אחד" הוא הסינגל הראשון שמשחררת קרן. השיר נכתב מנקודת מבטו של כלב המחכה לבעליו ומעלה לתודעה את נושא אימוץ הכלבים. הקליפ של השיר נעשה בשת"פ עם אגודת "תנו לחיות לחיות" שהתלהבו מהשיר של קרן והחליטו להצטרף למטרה. את השיר הפיק יונתן קצין במסגרת פרויקט סינגלים בביה"ס רימון שניהל יהודה עדר, בייעוץ אמנותי של אורי זך ואודי שמחון. קרן כיום עובדת על אלבום בכורה עם שירים שכתבה והלחינה, בהפקתו של ניצן ציפרוני. 
 
"זה פשוט משמח ובאותה נשימה מכאיב... זה נוגע בדיוק בנקודות שצריך לגעת בהן... אחת הביקורות הגדולות שיש לי על מוסיקה בימינו זה שמוסיקאים בשנים האחרונות יותר עושים מוסיקה שהיא בידורית, פאן, אין הרבה אמירה... אין אג'נדה, אין משהו שבעיניי עמוק מספיק ובעל תוכן.. אני חושבת ומאמינה שאמנות צריכה לבעוט, לגרום לנו לחשוב על דברים... גם אם לא נעים לנו או לא בא לנו לחשוב עליהם...ודווקא שהעטיפה שלו כזאת נעימה וגרובית אבל כשאתה עוצר וגם רואה את הקליפ וגם שומע את הטקסט אתה מקבל כאפה, כי יש מאות אם לא יותר כלבים עזובים... לכו תאמצו חיות!" (חגית פורטל)
חזור לרשימה המלאה