קרולינה "שלוש" האלבום

שם האומן: קרולינה

שם השיר: "שלוש" האלבום

מלכת הגרוב העברי ואחת המוזיקאיות פורצות הדרך בעשור האחרון, מעלה שוב את רף הציפיות הגבוה שהציבה עם אלבום חדש, ישר מהלב והנשמה. אחרי שענן הפך ללהיט ענק שכיכב במצעדים והיה אחד השירים המושמעים ביותר בתחנות הרדיו, קבלו את האלבום המצוין ״שלוש״.

קרולינה עושה זאת שוב, בדרכה המרגשת. באלבום החדש האיכויות הווקליות המוכרות של קרולינה זוכות להפקה מוסיקלית חדשנית של סאבו, שמעניקה למילים והלחנים של קרולינה (לצד שותפים מוכשרים ליצירה כמו אלרן דקל, יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) ודרור קרן), מעטפת חמה. ״שלוש״ הוא אלכימיה מוצלחת במיוחד שמחברת את התמימות, העושר המוסיקלי והרוך של שנות ה70 עם צליל והפקה עדכניים ביותר.  
 
הסנונית הראשונה מהאלבום ״ענן״ כאמור הייתה להיט ענק שהוכיח שוב כמה קרולינה אהובה וכמה הקהל חיכה לשירים חדשים שלה. בימים אלו היא משיקה סיבוב הופעות ארצי בהרכב חדש אחרי הופעת השקה מרגשת בתאטרון גשר. 
 
קרולינה פרצה לתודעה בהרכב פורץ הדרך Funset ועם הבנות נחמה איתן כתבה את אלבום הבכורה שמכר פלטינה. אלבום הסולו הראשון שלה "מה אעשה עכשיו", יצא ב 2009 וזכה לחיבוק אוהב מהקהל והתקשורת תוך שהוא מציב אותה בשורה הראשונה של הזמרות הישראליות.  אלבומה "זוהר", קצר גם הוא שבחים והצלחה וביסס את מעמדה כאחת הזמרות היוצרות הבולטות בארץ. ב 2013 חידשה את הקלאסיקה ״צל עץ תמר״ וגרסת הכיסוי שלה הפכה לקלאסיקה מודרנית.
 
רשימת הלהיטים הארוכה של קרולינה כוללת בין היתר את ״אל תאחר״, ״אף אחד לא בא לי״, ״מול הים״, "So Far", ״צר לי צ׳רלי״ והופכת כל הופעה שלה לחוויה בלתי נשכחת. במקביל ליצירה הענפה בארץ החלה קרולינה לעבוד עם המפיק המוערך אדריאן יאנג בלוס אנג'לס עמו כתבה והקליטה מספר שירים, ביניהם Feel Alive  שהופיע בסדרת הטלוויזיה החדשה והמדוברת של נטפליקס -luck cage. קרולינה גם הופיעה בהופעת השקה לאלבום, בלוס אנג'לס וחלקה את הבמה עם מיטב אומני המוזיקה השחורה העכשווית בראשות קנדריק לאמר.

יום שלישי, 14/2,  21:00, יול, כפר סבא
יום רביעי, 8/3,    20:30, זאפה הרצליה
יום חמישי, 16/3, 20:30, זאפה חיפה
יום רביעי, 29/3,  21:00, בארבי, תל-אביב
מוצ״ש,     1.4,   20:30, ברל׳ה, להבות חביבה
יום חמישי, 6/4,   20:30, גריי, יהוד
יום רביעי, 26/4,  20:30, זאפה תל-אביב
חזור לרשימה המלאה