קורל ביסמוט "העולם מסתובב"

שם האומן: קורל ביסמוט

שם השיר: "העולם מסתובב"

מילים ולחן: קורל ביסמוט
קולות: קורל ביסמוט וערן גולדברג
הפקה מוזיקלית מיקס ומאסטרינג: ערן גולדברג 
 
העולם מסתובב סינגל הבכורה של קורל ביסמוט בת 26 אמנית רחוב One women show. בארבע השנים האחרונות מופיעה ברחובות הארץ עם מופע סולו רחוב אותנטי שכולו גיטרות, לופים, ביטים בלייב וחמניות, כן, הפרחים שאותם מחלקת לעוברים והשבים. קורל מייצרת קו ויזואלי ואומונתי דרכן. וגם איזשהיא הדדיות. זרקת מטבע? קח לך פרח. קורל היא זמרת הליווי והגיטרסטית של עידן עמדי בחמש השנים האחרונות. השנים של המסעות האלו הולידו את האלבום "שירי רחוב" שעתיד לצאת בדצמבר הקרוב, שירים שהיא שרה ברחוב ושהקהל שלה כבר שר ומכיר. אותו הפיקו סוללת המוכשרים ערן גולדברג, אייל "שקל" דווידי, ואיציק פצצתי.
 
עכשיו, יוצא מתוך האלבום השיר "העולם מסתובב" בהפקתו של ערן גולדברג שהוא הסיגנל הראשון שלה. השיר עצמו הוא שיר פופ דיסקו עם מלא גרוב ונגיעות מהעולמות של הR&B.
 
"הוא נכתב כשקמתי באיזה בוקר בצורה חיובית שכזו ושפכתי על הדף רצף מחשבות שחולפות אחת על פני השנייה במהירות. פשוט כתבתי את מה שהיה בראש שלי וזרקתי את המילים איך שבא לי, בתכלס, זה שיר שפשוט גורם לגוף לנוע ולהשתחרר, גם הפלייליסט "היפהופ ישראלי" של ספוטיפי הרגישו ככה כשהם הכניסו אותו כשיצא לפני כשבוע. מקווה שזה יזיז גם אתכם (גם אם זה מול המחשב)" קורל.
 
תמונת קאבר - מקסים גולמוב
חזור לרשימה המלאה