קומונה "לא יכול"

שם האומן: קומונה

שם השיר: "לא יכול"

מילים ולחן: רועי מכלוף ונתנאל רודניצקי
עיבוד: בן שופן, רועי מכלוף ונתנאל רודניצקי
הפקה מוזיקלית: בן שופן
 
הכירו את "קומונה" צמד מוזיקלי חדש נתנאל רודניצקי (בומרנג) ורועי מכלוף צמד מסקרן, המשלב בין מספר סגנונות מוזיקליים ומביא משב רוח רענן.
 
רועי מכלוף ונתנאל רודניצקי. מצד אחד - חברים זה מכבר, מצד שני - שתי קריירות נפרדות בעלות רזומה מוזיקלי מבטיח. מסוף שנת 2017 החליטו השניים לשלב ידיים, גורלות וצלילים, במסגרת הרכב חדש בעל שאיפות מרחיקות לכת ורצון עז לחדש ולהפתיע. מעתה, אמרו "קומונה".
 
רועי (רוי) מכלוף, בן 27, גר במושב שדה משה בדרום הארץ, בוגר בית הספר "רימון". כזמר מחונן, כותב ומלחין רועי כבר טעם הצלחה לא פעם אחת. "פרפרים", הלהיט הגדול מתוך אלבומו הראשון של אליעד נחום מוכר לכולנו. מכלוף הוציא בעבר מספר סינגלים משלו לתחנות הרדיו, במסגרת שיתוף פעולה פורה עם DJ עידו שוהם. אחד מאותם סינגלים – "שה לה לה" - הפך ללהיט שטח ענק וזכה למיליוני צפיות ברשת.
 
נתנאל רודניצקי "בומרנג", בן 28 מתגורר ברמת גן. כיאה לראפר אמיתי הוא סולל את דרכו בדרך הקשה (והקלאסית) של הופעות בכל מועדון ומסיבה אפשריים ברחבי הארץ, בעודו מצויד בשרשרת "להיטי רחוב" מוכחים פרי עטו (מיליוני צפיות וויראליות לשירים "בומבוקלאט" "לוקו ווין" עם 69 וסטטיק....לפני עידן בן-אל). אחד משיריו המאוחרים יותר של בומרנג, "אותו דבר", אף כבש את מיטב הפלייליסטים הגדולים ועם רוח גבית של השמעות וקליפ מושקע הפך ללהיט שטח.
 
לאחר החתמתם בחב' NMC ועבודה מאומצת של חודשים הוציאו את סינגל וקליפ הבכורה – "אין מצב (שבאתי לעולם הזה סתם)" אשר זכה לביקורות משבחות מצד מבקרי המוזיקה. משחררים סינגל חדש – "לא יכול" שיר פופ רוק איכותי וקליט אותו כתבו והלחינו. יחד עם השיר יוצא קליפ מושקע בבימויו של אינדי חייט ובכיכובה של שי מיקה.
חזור לרשימה המלאה