קָאדֶנְס "אוזניות"

שם האומן: קָאדֶנְס

שם השיר: "אוזניות"

מילים ולחן: רן זילכה 
הפקה מוסיקלית: גיל סמטנה, רן זילכה ואמיר שוורץ 
 
קאדנס (רן זילכה ואמיר שוורץ) הוא דואו מוסיקלי של גיטריסט ומתופף, שהתחיל בגיל חמש, פעל במועדונים בשנות השמונים, והתאחד אחרי הפסקה של 30 שנה. "אוזניות" הוא סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שייצא בקרוב.
 
רן ואמיר: "האם קיים העולם שאנחנו קוראים עליו בספרים ורואים בסרטים? עולם של גיבורי על, מרגלים, וכוכבים, שבו כל שנייה היא מרגשת ומלאה התרחשות. עולם שיש בו רק התאהבויות, קטטות, מרדפים, ריקודים, ונאומים חוצבי להבות? החיים האמיתיים הם רצף של סצנות שיגרה ואתגרים של התבגרות והתמודדות - עד לרגע ששמים אוזניות, ואז המוזיקה הופכת לפסקול הסרט ההוליוודי שנקרא "החיים שלנו". עם מוזיקה באוזניות, אתה גיבור על גם כשאתה מחכה לאוטובוס או מדיח את הכלים.." 
 
אמיר ורן החלו את דרכם המוזיקלית בתיכון בשנות ה 80 והקימו שתי להקות- אינץ' ורפורמה.  הם מוציאים מספר סינגלים אשר מושמעים בתחנות הרדיו ומופיעים במועדונים כמו השירוקו, הפינגווין והליקוויד. הגיוס לצבא קטע את הקריירה המוזיקלית וכל אחד מהם ממשיך בחייו. הם נפגשים שוב אחרי 25 שנים,בשנת 2012 ומחליטים לחזור לנגן יחד. הם מתחילים לחפש דרך מוזיקלית חדשה שתבטא את ההתפתחות שלהם בעשרות השנים שעברו, את התובנות והשאלות שיצאו מתוך מרד הנעורים הישן שחלקו במועדונים. כאילו שהפסיקו אתמול, הם מתחילים לכתוב מחדש ולנגן יחד.
 
באלבום אחראים רן ואמיר לכתיבת כל המילים והלחנים ואת העיבוד וההפקה המוזיקלית הפקידו בידיו של גיל סמטנה המוכשר . האלבום יראה אור בחודשים הקרובים.
חזור לרשימה המלאה