צגאי בוי "נאטי"

שם האומן: צגאי בוי

שם השיר: "נאטי"

צגאי בוי (26) פרץ לראשונה ב- 2018 ומיד הסתמן כאחד מהשמות החמים בקרב בני הנוער בארץ ומהמובילים והמשפיעים עבור בני העדה האתיופית בפרט. בשנה זו הספיק לשתף פעולה, בין היתר, עם אליעד נחום בשיר "מקום אחר" (מילים ולחן משותפים). המוזיקה של צגאי בוי מאופיינת בשילוב מגוון רחב של ז'אנרים, הנעים בין ראפ, דאנסהול והיפ הופ עם טקסטים וסיפורי חיים לצד להיטי דאנסהול מהמובילים בארץ. צגאי בוי הקפיד על עשייה מוסיקלית אינטנסיבית, סה"כ שיחרר כ- 14 סינגלים שצברו מעל 16 מיליון צפיות בערוץ היוטיוב הרישמי, בשילוב עם הופעות רבות (טרום קורונה).
 
הסינגל החדש "נאטי" שיר בעל אופי אפריקאי אינטימי עם מקצב ייחודי וצלילי סקסופון מהפנט המחבר את צגאי בוי ומדבר על תיאור היופי המהפנט ששובה את הגבר והבחורה ומסביר מדוע היא האחת שלעולם לא תצא מהראש שלו , כנסו להאזין ולהתאהב. 
 
צגאי בוי נבחר במהלך חודש אפריל 2020 על ידי חברת טמפו ומשרד הפרסום לידרס לשמש כמוביל דעה עבור המותג גולדסטאר בקרב בני העדה האתיופית לגילאי 18+ כחלק מהפרויקט צפויים להשתחרר, ממש בקרוב, שני סינגלים הכוללים וידאו קליפ מושקע. הפרויקט בשיתוף פעולה עם מוטי טקה ואיילו ומחברים את היצירות המובילות שלהן לידי יצירה חדשה.
חזור לרשימה המלאה