פנחס ובניו עם גיא מזיג "חסר סיכוי "

שם האומן: פנחס ובניו עם גיא מזיג

שם השיר: "חסר סיכוי"

מתוך "מדובר באלבום" "כן זה חסר סיכוי אני יודעת אך ביני לבין עצמי הכל מותר" הוא שיר לא שגרתי בעל שם לא שגרתי מתוך אלבום לא שגרתי. שיר זהחותם את אלבומם השני של "פנחס ובניו",  אשר הוקלט בדרך ייחודית ושאפתנית - יחד עם אוהדי ההרכב. ההרכב הזמין את קהל האוהדים לקחת חלק בהקלטות באופן פעיל, ועשרות מתוכם נבחרו להשתתף בהקלטה כתזמורת ומקהלה.
 
החיבור עם גיא מזיג נולד בהופעה משותפת בה נצפו רמות חדשות של הומור, תחכום ווירטואוזיות של כל המעורבים… וזכתה לתגובות נלהבות מהקהל. השיר "חסר סיכוי" (בשמו המקוצר..) הפך לסמל של ההופעה, ולכן הגרסה עם גיא נבחרה להיכנס גם לאלבום בהקלטת אולפן מיוחדת. 
 
פנחס וּבניו - הרכב של שמונה נגנים וזמרת, אותו מוביל היוצר עופר פנחס. המוזיקה של פנחס ובניו היא פיוז'ן של רעיונות ומקורות השראה הנעים בין עולמות אתניים, ג'אז ומוזיקה קלאסית, שמוצאים את דרכם לתוך סאונד ישראלי מאוד באופיו. ההרכב ידוע כהרכב אקספרימנטלי מאוד באופיו, שמותח את הגבולות המוזיקליים והבימתיים כאחד. 
 
גיא מזיג - כהן הגרוב הישראלי, החל את דרכו כמקים ויוצר בלהקת "הדורבנים", בשנים האחרונות יצא בקריירת סולו כ"השחור החדש". זכה בפרס אקו"ם לעיבוד על אלבומו ב2017 ובימים אלה עובד על אלבום חדש, אשר סנונית ראשונה ממנו יצאה לאחרונה עם השיר "אנחנו". 
 
הופעות קרובות:
10.6.19 – פנחס ובניו מארחים את שלמה גרוניך בבארבי ת"א
19.7.19 (צהריים) – פנחס ובניו מארחים את שלמה גרוניך בצוללת בירושלים
חזור לרשימה המלאה