פז פרל ״יום אחד אולי״

שם האומן: פז פרל

שם השיר: ״יום אחד אולי״

מילים ולחן: פז פרל
עיבוד והפקה: רמי אוסרווסר
 
פז פרל הוא זמר נשמה, הקול המיוחד שלו הוא סימן ההיכר שלו, הוא משחק בהצגות ומחזות זמר ומדבב תפקידים ראשיים בסרטי הקולנוע המצוירים. אבל לפני הכל הוא מוזיקאי שכתב והלחין את כל שירי אלבום הבכורה שלו ומהיחידים שעדיין מקפידים על הפקה מוזיקלית מלאה ועשירה, עליה אמון רמי אוסרווסר (לולה-מארש) שתזמר גם את רביעיית המיתרים המהווה את טביעת האצבע בכל השירים באלבום.
 
אחרי שהוציא שלושה סינגלים שזכו למאות השמעות והערכה רבה מצד מבקרים ושדרני רדיו, מוציא פז את ״יום אחד אולי״  השיר נכתב במקור לזמר אחר, לאחר שסורב, החליט פז לקחת את השיר לעצמו והכניס אותו להופעות. לאחר 4 שנים, שהקהל בהופעות עומד על הרגליים, שר ורוקד את השיר הזה בהתלהבות יחד עם פז, הוחלט סוף סוף להוציא אותו כעת כסינגל רשמי בעיצומו של הקיץ ובהשראתו.
 
"כתבתי את השיר כשחשבתי על כל אותם רגעים שדלתות נסגרות בפניך, כשאתה מיואש, כשכלום לא הולך.. ואז, נפרט לו על הגיטרה הפזמון ההמנוני הזה שאומר להסתכל בעיניים למחר, להיות אופטימיים ולהבין שיום אחד הכל יסתדר, נלמד לאהוב, לראות את חצי הכוס המלאה, להמריא הכי גבוה שאפשר ולחבר את החלקים הלא ברורים של פאזל החיים".
 
השיר מלווה בקליפ מילים ובמהלך החודש הבא יצא הקליפ המלא. אלבום הבכורה ״שמשהו יקרה הלילה״ יושק בחורף הקרוב. 
חזור לרשימה המלאה