ענבר זיגדון "תרוץ לבד"

שם האומן: ענבר זיגדון

שם השיר: "תרוץ לבד"

מילים ולחן: מורן דוד וענבר זיגדון
עיבוד והפקה מוסיקלית: ניר מימון
 
אם השם ענבר זיגדון, עדיין לא אומר לכם הרבה, הגיע הזמן שתתחילו לגלגל אותו על הלשון. אין שום מציאות בה תצליחו להישאר אדישים לערימות הכשרון ולקול החד פעמי של הזמרת היוצרת בת ה 26. לא מעט יוצרים וגורמים בתעשייה כבר הבחינו בכישרון העולה וכך היא הוחתמה בלייבל "ארומה מיוזיק" כשהיא בת 24 בלבד אחרי שהמפיק האגדי פטריק סבג התאהב בקולה. סינגל הביכורים שלה 'יש לי למה לחכות' לווה בקליפ מהפנט שצולם בפינלנד והיה אחד מעשרת השירים המושמעים ביותר ברשת ג' בשנת יציאתו. בעקבות הצלחתו יצאה ענבר לסיבוב הופעות ארצי כשהיא אוספת אחריה מעריצים שבויים.
 
ענבר זיגדון פועלת בארבע השנים האחרונות בשיתוף פעולה עם היוצרת מורן דוד והשתיים הן דואו מוזיקלי משובח, מלחינות, כותבות, מבצעות ועובדות יחד על אלבום הבכורה של זיגדון. כשניר מימון (שותפו המוזיקלי של דודו טסה ומפיק בחסד) שמע את ענבר הוא הרגיש מיד שמדובר באחד הקולות המעניינים שנשמעו כאן מזה זמן רב. אחרי ששמע את "תרוץ לבד" שמילותיו נכתבו לבנה של דוד, התרגש עד דמעות ומיד אמר שאת השיר הזה הוא חייב להפיק.
 
בפסטיבל הפסנתר 2017 ,כתב עליה עמוס אורן: "שירתה ענוגה וצלולה, מדויקת וחודרת, צבועה בתחינה, מסולסלת ופגיעה ומנוקדת במבטא אתני לא משויך או מזוהה. היא שרה כאילו היא עומדת להתפרק בכל רגע. מגישה את שיריה בטבעיות כובשת עם חיוך מתוק נסוך על פניה הנוהרות... באמת טהורה ונקייה ובהזדהות שכמותה לא ראיתי שנים. ענבר זיגדון היא הזמרת שבשבילה היה לי שווה הפסטיבל, זכרו את השם, את הקול לא תצליחו לשכוח וזכרו שצריך לראות אותה שרה". 
חזור לרשימה המלאה