עמית הלוי "אותו הקול"

שם האומן: עמית הלוי

שם השיר: "אותו הקול"

עמית נולדה וגדלה במושבה כנרת שבעמק הירדן. בגיל 8 החלה את לימודי הפסנתר- מוזיקה קלאסית. לאחר כמה שנים השתתפה בקונצרטים, תחרויות, ואף קורסי מוזיקה בארץ ובעולם, כמו למשל הפסטיבל הבינלאומי למוסיקה שבפרוג׳יה, איטליה- בו ניגנה כסולנית עם תזמורת. עמית זוכת מלגת לימודים של קרן התרבות אמריקה ישראל לשנת 2014-15 ובוגרת התיכון הארצי לאומנויות ״תלמה ילין״ בו הייתה זמרת ופסנתרנית.
 
בגיל 16, עמית כתבה והלחינה את שירה הראשון. מאז היא ממשיכה לכתוב, להלחין וליצור ללא הפסקה. הסינגל הראשון של עמית, ״עפיפונים״, אותו הפיק אריאל קשת, נכתב על המציאות הקשה בדרום הארץ באותה בתקופת טרור העפיפונים. בה מה שהיה משחק ילדים תמים, הפך לכלי נשק מסוכן המביע מצוקתם של אנשים רבים. הסינגל זכה לאהדה גדולה במיוחד בקרב תושבי הדרום. נוסף לכתיבה ולהלחנה, עמית מבצעת גם קאברים שונים אותם מעלה לרשתות החברתיות. הקאבר שלה למוזיקת הרקע של ״משחקי הכס״ הפך מהר מאוד ויראלי בארץ ובעולם, וגרר צפיות רבות.
 
עמית מוצאת חשיבות רבה בהעברת הידע המוזיקלי שצברה לאורך השנים, באמצעות לימוד בשיטה חוויות אותה פיתחה. יחד עם התלמידים הצעירים, היא כותבת ומלחינה שירים, ובין תלמידיה נמנה יהורם גאון. נוסף להוראה, עמית מופיעה בקביעות במלון סטאי ביפו, ומלונות נוספים בתל אביב. עמית היא תלמידתה של רחל הוכמן.
חזור לרשימה המלאה