עלמה זהר "חיים שלי"

שם האומן: עלמה זהר

שם השיר: "חיים שלי"

עלמה זהר היא קוסמת. בקולה החד פעמי ומילותיה המדויקות היא מצליחה לכשף מבוגרים וקטנים כאחד. אחרי אלבום הילדים המצליח "פלא" שהגיע השנה למעמד של אלבום זהב, היא חוזרת באלבום למבוגרים חמושה בסאונד חדש והפקה מוזיקלית מהממת של דודו טסה וניר מימון (מתוכו כבר יצאו לרדיו בשנה האחרונה "כחולת עיניים" "דגים" ו"תפתח" עם גילי יאלו אותו הפיק אסף איילון). "חיים שלי" הוא הסינגל הרביעי מתוך הפרויקט.
 
עלמה על השיר: "חיים שלי זה בעצם שיר יומולדת 40 שלי, שנולד מתוך השנה המטורפת שעברה עליי. כנראה שזה מה שקוראים "משבר אמצע החיים". מין רגע שאת מסתכלת אחורה וקדימה ומבינה שזה עבר כל כך מהר ולא הבנת כלום, וזה עצוב ומצחיק ביחד. ואת מתחרטת על הכל וגם לא מתחרטת על כלום. והזמן שנשאר לך הוא כל כך יקר. וכל מה שאת רוצה לעשות זה מוזיקה ואהבה, כי כל השאר פשוט לא שווה כלום."
 
השינוי בקו המוזיקלי ושיתוף הפעולה עם דודו טסה וניר מימון הם חלק מתהליך היציאה מאזור הנוחות המוזיקלי של עלמה והם חלק מהתהליך שעלמה מגדירה בפשטות: "להתחרע ולעשות דברים שאף פעם לא עשיתי". האלבום החדש יראה אור בחודשים הקרובים. בימים אלו היא יוצאת לסיבוב הופעות ארצי חדש עם הרכב ועיבודים חדשים לשיריה מכל התקופות, מ"שיר אהבה אינדיאני" ו"אגוטריפ" ועד לשירים החדשים.
 
סיבוב חורף:
25/11 בשעה 21:00 צוללת צהובה ,ירושלים. אורחים: רוסו ווינברג
11/12 בשעה 21:00 זאפה הרצליה אורחים: עמיר לב וגבע אלון
16/12 בשעה 20:30 אלמא, זכרון יעקב
חזור לרשימה המלאה