עילי צ'פמן "מצפון"

שם האומן: עילי צ'פמן

שם השיר: "מצפון"

מילים ולחן: עילי צ'פמן
הפקה עיבוד מוזיקלי ומיקס: אמיתי קורץ
 
אחרי שביסס את מעמדו כשחקן מוכשר ורב עשיה עילי צ'פמן מתחיל את דרכו המוזיקלית באופן רשמי כזמר ויוצר עם סינגל הבכורה ,"מצפון", בדרך לאלבום מלא עליו עובד בשנתיים האחרונות. את השיר כתב עילי ועל ההפקה המוזיקלית אחראי אמיתי קורץ.
 
החיבור של עילי למוזיקה התחיל בגיל צעיר ונמשך מאז. מוזיקה בשבילו היא המפלט, הריפוי, השמחה והאושר אותה הוא רוצה לחלוק עם העולם. אלבום הבכורה שיצא במהלך השנה יכלול שירים שעילי כתב והלחין ממקום אישי, אמיתי וחשוף, והם הדרך הכי טובה להכיר את עילי. סגנון המוזיקלי של האלבום יגע בעולמות פופ, ג'ז, ומוזיקת נשמה שאיתם עילי חושף עולמו הפנימי.
 
"השיר הזה נכתב בתקופה הכי קשה בחיים שלי יום לפני יום הצילום האחרון לסדרה "שישו ושימחו". פרידה כואבת, אבל במשפחה, וניתוח שכמעט שינה לי את כל החיים. כתבתי אותו מהמקום הכי נמוך שהייתי בו. התפרקתי לגמרי נפשית ופיזית, אבל האמנתי גם ברגע הזה שעם כל הקושי אעבור את זה. עם כל הכאב שחשתי הרגשתי שמצאתי גם פיסה של אופטימיות. עם כל הדמעות שהציפו אותי הצלחתי גם לחייך. מקווה שתאהבו, תתחברו, ותמצאו תמיד את המקום להיות מאושרים גם אם קשה עכשיו ולראות את האור שנמצא בהמשך הדרך". עילי צ'פמן
 
את עילי צ'פמן תוכלו לראות בזמן הקרוב הרבה על מסך הטלויזיה בסדרות של כאן 11" שישו ושימחו", "מקיף מילאנו", "אינפיניטי" בערוץ זום, "מי שמע על חווה ונאווה" ביס וגם בסדרה החדשה " שומקום" של אורי גרוס ויואב צפיר לצד אלה לי להב.
 
איור וציור: יפתח טביב
חזור לרשימה המלאה