עופר גולדין "שני ניגודים"

שם האומן: עופר גולדין

שם השיר: "שני ניגודים"

עופר גולדין מוסיקאית וזמרת צעירה בת 15 וחצי ממושב ניר בנים. עופר היא הילדה בכיתה ששרה יפה, תמיד בטקסים, תמיד בהופעות ייצוגיות. אך בעקבות מפגש עם המוסיקאי ברק אולייר שגילה בה ייחודיות יוצאת דופן הדברים עלו מדרגה. בטקס יום הזיכרון במושב ניר בנים, בו שרה עופר, נולד הקשר המיוחד עם האמן והמפיק המוסיקלי, ברק אולייר, שלקח אותה תחת כנפיו.
 
במהלך השנתיים האחרונות למדה עופר אצל ברק, באולפנו בתל אביב על העולם המקצועי של המוסיקה. שילוב של פיתוח קול, אינטרפרטציה לשירים והגשתם, תיאוריה, סאונד ומעל לכל, קיבלה הדרכה והנחייה אישית, שאפשרה וטיפחה את פריחתה המוסיקלית וגיבוש סגנון ייחודי משלה...
 
המסע של עופר עם ברק הניב תוצאות מופלאות ומתוכו נולד אלבום של תכנים מקוריים שכתב לה ברק בהתאמה אישית. השיר ״שני ניגודים ״ שכתב והלחין ברק אולייר הוא הסינגל הראשון מתוך האלבום שבדרך והוא עוסק באמביולנטיות של בת הזוג בקשר רומנטי שהיא רוצה ולא רוצה לסיים.
 
על אף גילה הצעיר עופר שרה, מנגנת בפסנתר, בגיטרה וביוקללה כבר הרבה שנים. תלמידה מצטיינת בתיכון, ומדריכה בתנועת בני המושבים. עופר ילדה שקטה ונעימת הליכות, רגישה לסביבה ומלאת חן ואצילות.
 
״ מעבר לגוון הכל כך מיוחד והכשרון המוסיקלי הגבוה יש בביצוע שלה מעיין שקט ותמימות מקסימה ששייכת רק לה, אולי בזכות הגיל ,אבל אני אוהב לקרוא לזה ״אינטלגנציה מוסיקלית״ שתישאר איתה גם כשתגדל ״ - ברק אולייר
חזור לרשימה המלאה