עומר קורן מתוך "ארץ לא"

שם האומן: עומר קורן

שם השיר: מתוך "ארץ לא"

"ארץ לא" הוא אלבום קונספט שמורכב כולו משירי משוררים ערבים ויהודים, שעומר קורן הלחין ומבצע בעברית. 12 שירים שמשלימים אחד את השני ומספרים את סיפורה של הארץ המדממת בה אנו חיים. בין המשוררים המשתתפים באלבום: דליה רביקוביץ', דוד אבידן, טהא מוחמד עלי, נידאא חורי, רוני סומק, מחמוד דרוויש, גיורא פישר ועוד.
 
ברזומה של עומר, EP משירי משוררות ("יש לי אישה") שקיבל תשבחות רבות. הוא נבחר לפתוח את פסטיבל אינדינגב, והוזמן להיות מופע חימום של אהוד בנאי, עברי לידר, ירמי קפלן ועוד. ב-2018 יצא אלבום הבכורה שלו "01:00", מתוכו סינגלים נכנסו לפלייליסטים ובאלבומו המלא לאחד מ-5 אלבומי השנה. עכשיו הוא מוציא את אלבומו החדש, "ארץ לא", עליו עבד יחד עם המפיק עומר הרשמן (אפרת בן צור). על האלבום קיבל את מענק מפעל הפיס לשנת 2019 והוגדר כ"אחד היוצרים המעניינים במיינסטרים הישראלי העכשווי."
 
קורן הוזמן להשתתף בטקס יום הזיכרון המשותף שהתקיים בפארק הירקון, ובפסטיבל הפסנתר האחרון, שם קיים מופע טרום בכורה לאלבום החדש, בו התארחו הזמרת מרים טוקאן והמשורר אלי אליהו. בשבוע שעבר הוזמן להופיע במוקטעה ברמאללה במסגרת כנס של פורום ארגוני השלום.
 
מופע טרום בכורה חגיגי ב 20/2/20, סוזן דלל (אולם ענבל). אורחים: יוסי צברי, שני פלג והמשוררת טל ניצן! 
חזור לרשימה המלאה