עומר קורן "ארץ לא" האלבום

שם האומן: עומר קורן

שם השיר: "ארץ לא" האלבום

האלבום "ארץ לא" מורכב משירי משוררים ערבים ויהודים, 12 שירים שמשלימים אחד את השני ומספרים את הסיפור של הארץ הזו, את הזווית של כל אחד מהמשוררים על החיים כאן - אלי אליהו, גיורא פישר, דוד אבידן, דליה רביקוביץ', טהא מוחמד עלי, טל ניצן, מחמוד דרוויש, נידאא חורי, רוני סומק ועוד. 
 
עומר קורן הוא אחד המוזיקאים המסקרנים והמעניינים שצומחים כאן, כל מי שעוקב אחרי היצירה והעשייה של עומר קורן מבין מהר מאוד שיש כאן משהו מעניין, שונה ומבטיח. אלבום הבכורה "00:01", אשר יצא בשנה שעברה ועורר עניין סביב קורן והיצירה שלו הוכתר כאחד מחמשת אלבומי השנה של "ישראל היום" ושיריו השתלבו בתחנות הרדיו השונות. כשאין קורונה אפשר לפגוש את קורן על הבמות ברחבי הארץ, בעיקר בהופעות שלו, בפסטיבלים (הפסנתר, אינדינגב) ובהופעות חימום לאהוד בנאי ועברי לידר.
 
האלבום החדש מצליח להעביר את כוונת המשוררים בצורה מאוד מדויקת. השילוב של הדרך שבה עומר מגיש את כל אחד מהשירים, ההפקה המוזיקלית והגרפיקה שמלווה את שירי האלבום חושפים את המאזינים למציאות חדשה ולמסע בעקבות הרגשות והמחשבות של המשוררים שכתבו את שירי האלבום. 
 
עומר קורן: "האלבום הזה תופס נקודה בזמן דרך השירים, אבל זו רק נקודה. אני מקווה שבעתיד יתווספו לפאזל המורכב הזה עוד חתיכות ושהתמונה הגדולה תהיה בסוף בהירה.. מעבר לחובה המוסרית לשיר על המקום ממנו הגעתי, לפעמים אני שוכח שנפלה בחלקי זכות גדולה להתבטא דרך המוזיקה ולשיר את זה החוצה. אומנות לא משנה מציאות בקלות אבל אי אפשר להפסיק להאמין בזה" 
חזור לרשימה המלאה