עומרי לוי "בשבילך לעולם"

שם האומן: עומרי לוי

שם השיר: "בשבילך לעולם"

עומרי לוי, זמר ויוצר מאשקלון, בן 22. מאז ומתמיד מוזיקה נגעה בו בכל צורה, כתיבה, הלחנה, שירה. לאחר השירות הצבאי שנגמר בדיוק לפני שנה, הבין שהוא רוצה לקחת את זה צעד קדימה ולשחרר לאוויר העולם את המוזיקה שלו, הכי כנה ואמיתית. עומרי כותב ומלחין מוזיקה ישראלית עכשווית ובעיקר מדבר על זוגיות, קשיים, הצלחות והחיים עצמם.
 
"בשבילך לעולם" נכתב אי שם לפני שנה, קצת לפני השחרור מצה''ל כלוחם. בתוך המון קשיים של נתק ארוך וחוסר תקשורת עם בת הזוג שלו אז, הגיעה ההתפרקות הזו על הדף, הרצון להסביר בצורה הכי חזקה שאפשר שלא משנה מה קורה אני כאן ואני רוצה להיות הכי טוב בשבילך, עם כל הקשיים, הריבים, והנתק הפיזי שהריחוק בגלל הצבא יוצר, תסתכלי עליי לתוך העיניים ותביני שאני פה איתך ואנחנו נעבור הכל ביחד.
 
"בשבילך לעולם הוא באמת חתיכה עמוקה וגדולה מהלב שלי וחושף את הדברים הכי אישיים שיש, זה מפחיד, מרגש , מלחיץ ועוד מליון ואחת תחושות ורגשות בתוך הצעד הזה של לשחרר אותו ככה לאוויר העולם שכולם ישמעו ובדיוק בגלל זה הוא הכי אמיתי וכנה שיש בעולם וכולי תקווה שיהיה אי שם מישהו או מישהי שיאזינו לשיר וגם להם זה ייחזק את הזוגיות בהבנה שביחד, הכל יהיה בסדר. " עומרי.
חזור לרשימה המלאה