עודד גולדשטיין "ילד תתעורר"

שם האומן: עודד גולדשטיין

שם השיר: "ילד תתעורר"

מילים ולחן: עודד גולדשטיין 
 
כבר מספר שנים שעודד גולדשטיין - מוזיקאי ויוצר בן 33 במקור מקיבוץ נתיב הל"ה עוסק במוזיקה. אלבומו הראשון "בין הגבולות" שיצא לפני כמעט שנתיים זכה לביקורות נהדרות, אמרו עליו שהוא "עוף אחר" בסצנת המוזיקה המקומית שלא מנסה להיות אופנתי אלא להישאר נאמן לעצמו ולאמת שלו, שיש לו חותמת סאונד ייחודית שהיא הקול שלו, ושבמוזיקה שלו אפשר לשמוע בבירור את ההשפעות הארץ ישראליות – קיבוצניקיות עליהן הוא גדל ואליהן הוא מחובר. 
 
גולדשטיין יוצר פולק עברי כנה ופשוט במובן הטוב של המילה. השירים שלו לרוב עוסקים בתכנים אישיים, בעיקר במקום שלו בחיים אם מבחינת החברה, מערכות יחסים, בדידות, שינויים ותחושת קיימות – במילים אחרות מהמוזיקה שלו בוקעת קשת של רגשות לצד הגשה אישית ואינטליגנטית. בימים אלה הוא עובד על אלבומו השני, מתוכו יוצא כעת "ילד תתעורר", סינגל ראשון שכתב והלחין. על ההפקה המוזיקלית אמון המוזיקאי המוכשר יהוא ירון שגם יתארח בהופעתו הקרובה של עודד ב16/01 בקפה ביאליק בת"א. 
 
כמה מילים של עודד על השיר החדש: "ילד תתעורר" נכתב על תחושותיי לגבי העולם שלנו בכלל ושל המדינה שלנו בפרט. לקחתי את המילים הראשונות מהשיר "ארץ ישראל שלי" של נעמי שמר והמשכתי אותם עם המילים שלי. מבחינתי זו קריאת השכמה עבורי ועבור כל מי שאוהב את הארץ הזאת ומתגעגע קצת לדרך יותר הגונה ואיכותית, לא חלילה ממקום של התמרמרות אלא ממקום מלא בתקווה."  
חזור לרשימה המלאה