עודד גדיר ורפי וייכרט עם ערן צור "כשאת אוחזת בי"

שם האומן: עודד גדיר ורפי וייכרט עם ערן צור

שם השיר: "כשאת אוחזת בי"

עודד גדיר ורפי וייכרט מארחים את ערן צור סינגל ראשון מתוך "ז'ורנל" - אלבום שני ומשותף לעודד גדיר שהלחין ומבצע את מילותיו הנפלאות של המשורר עטור הפרסים רפי וייכרט. את אלבומם המשותף "חוטים" הוציאו השניים ב-2012 וכעת עומד לצאת אלבום שני, בו מתארחים אמנים נוספים, ביניהם, ערן צור, אפרת גוש, זולפא מוסרוג'ה ודודי לוי. 
 
הלחנים והעיבודים באלבום נעים על המנעד שבין עצב עמוק לבין שמחה גדולה שמציפה את החושים והגוף. וכך, האלבום הזה, נוגע בו בזמן, גם בפינות המלנכוליות של הנפש וגם באלה מלאות האור והתקווה.
 
רפי וייכרט: "השיר כשאת אוחזת בי מספר על מעשה אהבה שמסרב להתכלות. לא רק הסנה במדבר בוער כך. ישנן גם אהבות כאלה שפותחות שערים לרווחה וכל עוד אנחנו חיים אינן נסגרות. האהבה פותחת כאן שער רחב - אל העיר ואל החיים ואני שועט דרכו."  "התשוקה והנחרצות שבה רפי כותב את האהבה שלו אפשרו לי ליצור אלבום שאני מאד גאה בו ומחובר אליו." מוסיף עודד. גם באלבום הזה, השביעי שלו, גדיר גם על העיבודים, ההפקה המוסיקלית והמיקסים.   
 
כשאת אוחזת בי מלווה בקליפ יוצא דופן, המבוסס על תאטרון צלליות שנוצר על ידי טל בן בינה וצולם על ידי מיה טאנר. 
 
 26.1.19 מופע השקת אלבום, אוזן בר, תל אביב. אורחים – ערן צור, אפרת גוש, זולפא מוסרוג'ה, דודי לוי, מיכל בת אדם ורוני סומק.
חזור לרשימה המלאה