עדי גיגי "בסוף היום"

שם האומן: עדי גיגי

שם השיר: "בסוף היום"

עדי גיגי, זמר יוצר, מפיק מוסיקלי ונגן בס, בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה "מקדשים". השיר "בסוף היום" הוא שיר על בית, על מקום אהוב בו אפשר לנוח, להישען ולחלום. מקום בו אתה עטוף ומוגן.
 
בחיינו הבוגרים גם הבית יכול להפוך לפעמים למקום לא נוח - זוגיות יכולה לאתגר, התמודדות עם מטלות היומיום יכולה להפוך למועקה, אחריות על הילדים שלנו יכולה להבהיל ואנו מבקשים מפלט. איפה הבית? האם הבית הוא רק ארבע קירות בתוכן אנו מתגוררים? עדי שר על הבית שבלב, על הילד הפנימי שנמצא שם תמיד, משתוקק לחופש, למשחק, להתבוננות כנה על החיים.
 
במיוחד בימים טרופים אלה, אנחנו רוצים לזכור שבתוך חוסר הוודאות, בתוך מציאות משוגעת -יש לנו בית. השיר בהפקת רועי חרמון, נכתב ומבוצע ע"י עדי, אליו מצטרפת בשירה הרמונית ונוגעת אלכס משה. את השיר מלווה קליפ בועט ועוצמתי, המשלים את התמונה והופך את הפרויקט ליצירה שלמה, מוסיקלית וויזואלית. את הקליפ ביים אמיתי אשכנזי, וצילם נועם שוגונובסקי.
 
עדי פעיל בתעשיית המוזיקה כבר שנים, הוא מלווה מוזיקאים שונים על הבמות ברחבי הארץ (לונא אבו נאסר, אליעד, ענת מלמוד ועוד), מפיק מוזיקלי (תמר פילוסוף, פרויקט הקאברים בערבית לרדיוהד ובמרוקאית לביטלס) וכן מנגן ומופיע בתזמורת האנדלוסית מזרח ומערב. אלבום הבכורה כולו בהפקת רועי חרמון, ומכיל שמונה שירים, בהן לוקחות חלק ענת מלמוד, תמר פילוסוף ואלכס משה. יצירתו של עדי מושפעת מיוצרים כגון עמיר לב, ניק דרייק, רוקפור, אביתר בנאי, לאונרד כהן ואחרים. זהו אלבום לא מתפשר, כנה, וניתן למצוא בו בין מעברים אינסטרומנטליים עמוקים לטקסטים רגישים, רגעי מיינסטרים קלילים וכובשים.
חזור לרשימה המלאה