עדי ביטי "קהירו"

שם האומן: עדי ביטי

שם השיר: "קהירו"

מילים ולחן: מורן דוד ועידו אוחיון
לחן סלסול: יהודה פוליקר (מתוך השיר של ריטה "הנסיכה והרוח״ שיצא בשנת 88')
עיבוד והפקה מוזיקלית : עידו אוחיון ומורן דוד
 
לאחר תקופה אינטנסיבית של הופעות, שירים וקליפים עדי ביטי לקחה פסק זמן של חיפוש חומרים ובתום שנה ארוכה של איסוף חומרים, היא מוציאה סינגל ראשון מתוך פרויקט מוזיקלי מסקרן בהפקה של עידו אוחיון ומורן דוד ("אינתה דאיימן"-שרית חדד, "אויר" – שירי מימון, "את לי הכל" – הראל סקעת, "לא מוותרת"- ריטה). השיר מלווה בלחן מאהוול של יהודה פוליקר, מתוך השיר הנסיכה והרוח, שהופיע באלבום "ימי התום" של ריטה שיצא בשנת 1988. את יציאת הסינגל מלווה גם קליפ חדש ומרהיב בהשראה אוריינטלית מדברית - בניהולו האמנותי של טל הנדלסמן יחד עם הבמאי אדם דויטש.
 
ביטי מדורגת כיום בשורה הראשונה של זמרות הפופ בישראל. היא נבחרה להגיש זאת העונה השלישית את משחק הצ'מפיונסניק בערוץ ניקולודיון לצד טל מוסרי. בנוסף, ביום העצמאות הקרוב היא תנחה בערוץ ניקולודיון את ספיישל "הצחוקיה". לאחרונה היא הצטלמה לקמפיין הדיגיטל החדש של קסטרו.
 
עדי ביטי: "במשך חודשים ארוכים ישבתי בבית וחרשתי את האולפנים כדי לחפש ולמצוא את השירים שאתחבר אליהם ברמה האישית. אני מאמינה שכל אמן זקוק לזמן החיפוש הזה לעצמו לטובת ההתפתחות האישית והמקצועית שלו. החיבור לעידו ומורן מרגיש לי נכון עבורי, היום כשאני קרוב ל 17 ואחרי שצברתי קילומטראז' לא מבוטל של הקלטות והופעות – אני מרגישה ומאמינה שהמוזיקה הנוכחית שלי מוציאה אותי במודל של נערה בוגרת עם DNA מוזיקלי משלי". 
חזור לרשימה המלאה