עדי אלבחר "הר גבוה"

שם האומן: עדי אלבחר

שם השיר: "הר גבוה"

עדי אלבחר, אמנית ואשת רוח, עושה את דרכה בעולם המוסיקה כבר שנים רבות. היא בוגרת בית ספר רימון, הופיעה ביוונית וכסולנית בתזמורת אנדלוסית ושירת פיוטים, שרה ב-6 שפות שונות, חיה על קו ישראל – איביזה, ואת ליבה כותבת בעברית. שיריה המקוריים, שירה שורשית, עמוקה וחודרת, רואים אור לראשונה באלבום הבכורה אותו ליווה והפיק פטריק סבג.
 
באלבומה ובהופעותיה משתפת עדי פעולה עם מיטב האמנים (ארז לב ארי, אביב בכר, הדס קליינמן ועוד) וסוחפת אחריה קהל נאמן ונרגש. האזנה לשיריה ונוכחות במופעה הם חוויה של התמסרות טוטלית, התעלות וכמובן, אהבה.
 
עדי: "אני הקול אשר עוצר ומבקש רגישות להתעורר להרים עיניי, לפגוש עיניים אחרות ולראות אותן באמת, מקרוב . קול אשר מבקש להודות על כל תחנה בחיי , ועל אי נוחות כשער לצמיחה . קול המבקש לחזור לאמהות ולסבתות שלי כמורות הגדולות בחיי ולינוק מהן חכמת חיים פשוטה וגעגוע לבית. אני קול של אישה המבקש רחמים עבור המקום הזוגי ומייחלת לבוא באומץ לב ,לומר ,לדבר את נבכי הנפש , ולזכות לראות בית כשותפות, כמרחב מוגן מלא חופש ביטוי. קול המבקש חמלה אל מול האדם שממול, לדון לכף זכות, לחפש ולמצוא את שורש הכוונה הטובה, תמיד ."
 
הופעות השקת הסינגל:
21/9 נוקטורנו, ירושלים
6/10 תאטרון ענבל סוזן דלל, ת"א
 

חזור לרשימה המלאה