עדי אולמנסקי "נמוך"

שם האומן: עדי אולמנסקי

שם השיר: "נמוך"

לאחר שנה של יצירה אינטנסיבית ומעמיקה, בחודש מרץ האחרון החלה עדי אולמנסקי לשחרר חומרים מתוך אלבום הבכורה שלה בעברית – "שתיים בלילה". החומרים הראשונים של עדי מתוך אלבום הבכורה זוכים להצלחה בקרב אוהבי הז'אנר ותחנות הרדיו (R&B) וצברו כבר למעלה מ 150,000האזנות ב Spotify ו 250,000 צפיות אורגניות ביוטיוב. 
 
'נמוך' – הסינגל השלישי שיוצא לתחנות הרדיו מתוך האלבום עוסק בסבך מערכות היחסים בתקופה המרושתת והטכנולוגית שבה אנו חיים. נקודת המבט המוזיקלית על הנושא המורכב מתהדרת בהפקת R&B ובמלודיות קלילות ונעימות ולמעשה יוצרת מבט סרקסטי, קליל וכיפי על הנושא הטעון שמוגש בשיר. הקליפ צולם רגע לפני הסגר של הגל השני.
 
עדי כותבת על השיר: "נמוך הוא שיר שמתאר מערכת יחסים בדור שלנו. מערכת יחסים שבה התקשורת נמדדת במתי הצד השני מחובר או לא מחובר וכמה זמן לוקח לו להגיב. הוא מדבר על תסכול של צד אחד בתקשורת מול הצד השני והרצון לעשות צעד ולסיים עם זה. למרות שהנושא הוא כביכול על קושי במערכת יחסים, השיר די קליל ולא לוקח את עצמו ברצינות מדי. ההפקה פופית וכיפית, וגם המילים מתייחסות לסיטואציה באופן די סרקסטי ואיזי."
 
אלבום הבכורה של עדי עוסק במגוון ההתמודדויות וגירויים של הדור הצעיר ו'העולם החדש', ומאופיין בהפקות R&B חדשניות ומגוונות. הוא כולל בתוכו מגוון שיתופי פעולה עם אמנים מובילים, ועתיד לצאת בחורף הקרוב. 
חזור לרשימה המלאה