סטפן לגר "תראי מה עשית?!"

שם האומן: סטפן לגר

שם השיר: "תראי מה עשית?!"

עקב התפשטות הקורונה בארץ ובעולם שהביאה בין היתר להשבתה כמעט מוחלטת של תעשיית הבידור, גם לסטפן בוטלו עשרות ההופעות שתוכננו לחודשיים הקרובים . בניהם - מופע פסח " סופרסטאר" , צילומי הקמפיין של חברת האופנה טווינטיפורסבן ונסיעתו הצפויה לאירופה לצורך קידום האלבום החדש בצרפת שנדחתה עד למועד בו נחזור לשגרה.
 
לגר היה אמור לצלם בימים אלה את הקליפ ללהיט החדש שלו אך החליט לשנות כיוון ובמקומו לעשות משהו ברוח התקופה. הוא יצר ביחד עם המפיק המוזיקלי ג'וני גולדשטיין והכותב רון ביטון גירסא מחודשת לשיר הידוע 'מה עשית' של להקת טיפקס. הסינגל המחודש "תראי מה עשית" מספר על המצב האבסורדי של התקופה בה אנו נמצאים אך כמטאפורה. בעצם משמיעה ראשונה ניתן להסיק כי כמו השיר המקורי גם השיר של סטפן מדבר על בחורה ששברה לו את הלב. אולם בפועל הוא מדבר על השלכות הקורונה על כלל הציבור שהובילו לביטול השיגרה, להיכנס לבידוד, בפיג'מה, לנגב את הדמעות, נגמרו המפיות, אין טיסות ואין עבודה.
 
גם הקליפ צולם באווירת החוקים החדשים, עם צוות מצומצם מאוד של אנשים. הלוקיישן הוא "דירת הרווקים" של סטפן בה הוא נאלץ להישאר בבידוד וללא תעסוקה. כך סטפן מוצא את עצמו מעביר את הזמן בשירת קריוקי, מזמין פיצה, משקה עציצים ובגדול משתגע מהמצב האבסורדי בו הוא ובעצם כולנו.. נמצאים. 
חזור לרשימה המלאה