סול feat. שי רוז "לעלות איתה"

שם האומן: סול feat. שי רוז

שם השיר: "לעלות איתה"

"לעלות איתה" הוא הסינגל השלישי של אמן ההיפ הופ הצעיר והמבטיח "סול", שמארח את זמרת האינדי-רוק שי רוז – סולנית להקת "נאלה בלו".
 
נאור "סול" יעיש – זמר, ראפר ויוצר בן 23 מהוד השרון, התרכז בשנה האחרונה בכתיבת אלבומו הראשון, ומהר מאוד החל ליצור לעצמו שם בסצנת ההיפ הופ הישראלית כאמן פריסטייל מבטיח לאחר שהתארח ואף זכה במספר תחרויות מיקרופון פתוח. לעומת ההופעות האנרגטיות והאלתורים עטורי הפאנצ'ים והבדיחות של סול, בשיריו הרשמיים (שניים עד כה) נוהג סול לכתוב ולשיר על נושאים יותר רציניים ועמוקים ובשירו השלישי והחדש הוא מדבר על נושאים שנוגעים בין היתר באמונה עצמית, קשיים, אופטימיות, והגשמת חלומות.
 
השיר הופק על ידי רועי ניצני (FORTE RECORDS) ואת פזמון השיר מבצעת הזמרת שי רוז, סולנית להקת האינדי העולה "נאלה בלו" ששיריה כבר זכו להשמעות במספר תחנות רדיו בריטיות. השילוב המיוחד בין שירתה העדינה של שי בפזמונים והראפ של סול בבתים, מצליח להעביר למאזין חוויית שמיעה מרקידה ונעימה לאוזן ולהעביר מסר חד וברור על הקשיים שביצירה ובחיים בכלל, ועל איך להתמודד איתם ולהתעלות מעליהם.
 
הסינגל מלווה בקליפ שצולם כולו בהוד השרון, עיר מגוריו של סול, ומשלב צילומי BTS ממצלמה ביתית (VHS) תוסף אומנותי שנועד להדגיש ולתת במה גם לדרך הקשה להגעת התוצר הסופי.
  
מילים: נאור "סול" יעיש
לחן: ליאור וינרופ בר
הפקה מוזיקלית, עיבוד, מיקס: רועי ניצני
 צילום VHS: איתמר פוליבודה
ארט: אמאי פרנקל
חזור לרשימה המלאה