סוּף סלע ומאיה אברהם "אחריך"

שם האומן: סוּף סלע ומאיה אברהם

שם השיר: "אחריך"

"אחריך" הוא דואט כובש ומרגש של הזמר-יוצר והפסנתרן סוּף סלע בו הוא מארח את הזמרת המוכשרת עם הקול החם מאיה אברהם (הפרויקט של עידן רייכל) מתוך אלבום הבכורה "זה לא שלא ידענו". השיר מתאר את הרצון העז של השניים להיות יחד תוך כדי שהם מבטאים את הגעגוע זה לזו במגוון דרכים. השיר מלווה במוזיקת פולק קצבית, המדמה נסיעה ברכבת של זיכרונות נוסטלגיים.
 
החיבור בין מאיה וסוף נוצר לאחר מספר הופעות משותפות בהן שרו יחד. הכימיה הבימתית בין השניים השאירה את הקהל עם טעם של עוד. קולותיהם משתלבים באופן הרמוני וטבעי, וכך גם שיתוף הפעולה שנוצר בעקבות התקשורת הטובה ביניהם.
 
סוּף סלע (29) יליד קיבוץ גבע, החל בלימודי פסנתר בגיל 10, שירת בלהקת הנח"ל ומשם המשיך ללימודים באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים . לאורך השנים שיתף פעולה עם אמנים בולטים ביניהם: מאיה אברהם, יונתן רזאל, אנסמבל גלעד אפרת, הגבעטרון, התזמורת הסימפונית ירושלים ועוד. במהלך השנים האחרונות, סוף גיבש חומרים לאלבום הבכורה, ובשנה האחרונה יצא לסיבוב הופעות מוצלח עם הלהקה המלווה אותו. השפעות הזמר העברי מהבית בקיבוץ ניכרות בשיריו, לצד מוזיקת פופ, קלאסי, ג'אז, פולק וקאנטרי, אליהם נחשף לאורך חייו.  השירים באלבום עוסקים באהבה, געגוע ומה שביניהם, האלבום מוקדש לזכרה של אימו, רזיה סלע ז"ל. 
חזור לרשימה המלאה