סהר טויטו "כמו שאתה‎‎"

שם האומן: סהר טויטו

שם השיר: "כמו שאתה‎‎"

מילים, לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית סהר טויטו
 
סהר טויטו, נגע לראשונה בגיטרה בגיל 11 כי אסור היה לו לגעת בה. אחיו הגדול חזר מטיול עם מזכרת וכשהוא היה יוצא מהבית, הוא היה מתגנב לחדר שלו ומוציא אותה בעדינות מהקייס ומנגן בלי שאף אחד ידע. הוא התאמן והשתפר והתחיל לשיר ולחקור מוזיקה והשפעות עד שקנה לעצמו גיטרה איתה היה הולך לבית הספר. הוא למד את הבמה בטקסי בית ספר ואת היכולות הווקאליות בשיעורי פיתוח קול. הוא התגייס לצבא כזמר, גיטריסט ומעבד בלהקה צבאית ובאותה התקופה התקבל להרכב "ווקה פיפל". הוא שר בג'ינגלים לרדיו ולטלוויזיה, שם פגש את אבי סינגולדה שהזמין אותו להופיע בהרכב שלו "סינגולדה וחברים" שעד היום הוא חלק ממנו ומופיע איתו ברחבי הארץ.
 
מעבר להיותו מוזיקאי יוצר, גיטריסט ומבצע הוא מפיק מוזיקלי שחתום על הפקות לאומנים כמו: אליעד, גיא מזיג, מוש בן ארי, נדב גדג' ועוד... בעונה הקודמת של הכוכב הבא הוא הרים את המסך עם 99% (הגבוה ביותר בעונה זו) וסיים במקום החמישי, אבל נשאר כאחד האומנים הזכירים לאורך כל העונות. שם הוא חשף באומץ את סיפורו המטלטל והטרגי, שאביו נפטר מדום לב בדרך לבית החולים בזמן שסהר נהג. הטיפולים הפסיכולוגיים עזרו לסהר לעמוד על הרגליים, אבל החרדות וההבנה שהכל יכול להילקח בין רגע, להיעצר. להפסיק. להיעלם, הם אלה שדחפו אותו ליצור מעמקי נשמתו את המוזיקה שלו וגיבו אותו באומץ לשחרר אותה החוצה.
 
" 'כמו שאתה' נכתב בחוויית פרידה מבת הזוג שהייתה לי. פרידה קשה מאוד, מהסוג שמנתקות אותך, שלא בא לך לעשות כלום, שהגוף לא משתף פעולה ומבקש רק לנוח. לקח לי זמן להתמסר למנוחה הזו, התחלתי לכתוב ולהקשיב יותר לגוף שלי והבנתי כמה הלב שלי לא בוטח בי, כמה אצטרך להסביר לו שיחזור להאמין בי, שאמצא לו את החלק החסר. שכל מה שהיה כנראה לא היה 'זה', ביקשתי להחזיר אותו הביתה, להמשיך לצעוד בדרך המפותלת והמפחידה הזו למצוא את הדבר הזה... החסר הזה שכולם מחפשים. אהבה. " 
 
צילום עטיפה – איתר מורז 
עיצוב עטיפה – סיפן כהן
חזור לרשימה המלאה