נס "עד סוף העולם"

שם האומן: נס

שם השיר: "עד סוף העולם"

תשפ"א ... חצי השנה האחרונה מלווה לפרקים בתחושה קלה של סוף העולם ובאווירת סוף העולם הזו הוקלט הסינגל השני של להקת נס. השיר הוקלט כולו במהלך ימי הסגר, ללא אף מפגש בין חברי הלהקה! איש איש מביתו, כל אחד והציוד שבידיו, תוך סגירת העיבודים בטלפון ובזום , כנגד כל הסיכויים. שני מתופפים שונים שלחו הקלטות, כל אחד מביתו הפרטי. המיקסים של השיר, בביצוע איתמר אשפר, נעשו אף הם בביתו.
 
עד סוף העולם הוא שיר שכתב והלחין עמי מנדלמן . אין חובב קלאסיקה ישראלית שלא יכיר את קולו העמוק של עמי מלהקת הכל עובר חביבי. אין חובב קולנוע ואנימציה שלא יזהה את הדמויות שדיבב. מעטים הנהגים בישראל שלא יזכרו אותו בתור הקול מאחורי Waze . אבל הקול שתשמעו היום הוא קולו של עמי שעוד לא שמעתם... זה שנותן ברוק מבין חומות של גיטרות ומכריז - אופטימי ונחרץ מתמיד - לא אכפת לו שזה סוף העולם!
 
להקת נס היא חיבור חוצה דורות וז'אנרים מוזיקליים של ארבעה יוצרים : עמי מנדלמן (הכל עובר חביבי), אוריה ברטל, ג'ני פקמן וסימון שפיץ. המפגש האמנותי שנוצר הוא אקלקטי , רבגוני ומשוחרר מהגדרות , נע בין הנוסטלגי לחדש, בין האישי לחברתי, בין הפילוסופי ליומיומי.
חזור לרשימה המלאה