נמרוד לב "שמש"

שם האומן: נמרוד לב

שם השיר: "שמש"

מילים ולחן: נמרוד לב
הפקה מוזיקלית: גיא ויהל
 
סנונית ראשונה מתוך צד א' של אלבומו החדש המדובר של נמרוד לב. האיש, הקסם. כל הקסם. לאחר שהוציא שלשה אלבומי סולו, שזיכו אותו בפרסי שיר השנה, נוצת הזהב ובאלבום פלטינה, וכן מספר אלבומים עם אמנים אחרים, כמו "מתחיל לנשום" עם דיויד ברוזה והאלבום הדיגיטלי של ההרכב החלוצי אר בי אס, שב נמרוד לב לחקור את הגבולות המוזיקליים שלו באלבום סולו רביעי.
 
האלבום הוקלט בישראל ובלונדון בהשתתפות מיטב השמות המובילים בתעשייה, כגון גיא ויהל, רותם בר אור סולן להקת האנג'לסי, יועד נבו המפיק האגדי בלונדון ורבים נוספים. ב"שמש" נמרוד לב מתחשבן בקריצה עם אלמנט הזמן. זהו שיר אופטימי-מריר, מצחיק ובעיקר מחמם את הלב, שמספר את היכולת להישאר תמים יחד עם (ולמרות) הבגרות והחכמה שבאות עם הזמן שעובר לו.
 
הקליפ צולם בחתונתו של נמרוד לב עם נועה בנוש, באמצעות הטלפון הסלולרי ע"י אורחת באירוע, כאשר חלקו מתרחש בשירותי המקום. ללא רב, ללא שמלה לבנה וללא אולם, בחרו בני הזוג לציין את אהבתם בטקס יהודי על פי כל כללי ההלכה, בפני משפחה קרובה וקומץ חברים בלבד. לעיני הצופה נחשפים האירועים הקטנים מאחורי הקלעים של אותו רגע אחד שנלכד בזמן, כדי "לשמור" אותו לזמן אחר
חזור לרשימה המלאה