ניר קרמזין "חייבת את זה לה"

שם האומן: ניר קרמזין

שם השיר: "חייבת את זה לה"

מילים ולחן: ניר קרמזין
הפקה מוזיקלית: אור פרידמן 
 
"חייבת את זה לה" הוא הסינגל הראשון מתוך EP הבכורה של ניר קְרַמִזין בן 23 זמר יוצר, פסנתרן, פרפורמר. ניר סטודנט שנה ראשונה בבית ספר רימון. זוכה מקום ראשון בתחרות השירימון 2022 , ממנה יוצאים היוצרים המוזיקאלים המובילים בישראל. המוזיקה של ניר מושפעת מסצנת הפופ וההיפ הופ העולמית והמקומית, שילוב יוצא דופן של R&B, פופ, עם נגיעות ים תיכוניות. השפעותיו המוזיקליות כוללות אמנים ומפיקים מהארץ ובעולם, ביניהם סתיו בגר, דואה ליפה, עטר מיינר, יסמין מועלם, עדי אולמנסקי ועוד.
 
השיר "חייבת את זה לה" נכתב במסגרת שיעור כתיבה והלחנה בבית ספר רימון, בהנחייתם של ארי גורלי ויהודה עדר. השיר נכתב על חברה לכיתה של ניר, דמות מיוחדת וצבעונית, עם שתי קוקיות בשיער. בשיחה שקיימו השניים, סיפרה שהיא בוחרת להתלבש בצורה מיוחדת, כי כך תמיד חלמה כילדה, אך תמיד התביישה להתבלט. המשפט "אני חייבת את זה לעצמי" נחקק בראשו של ניר. השיר עוסק באישה שמבקשת להגשים את החלומות שחלמה כילדה, פשוט כי "היא חייבת את זה לה, חייבת את זה לי".
 
יחד עם המפיק NUR (אור פרידמן), יצרו השניים שיר פופי, בועט, קליט ועוצמתי. הפקת השיר לוקחת השראה מאמנים כמו  destiny's child ,' סתיו בגר, ברונו מארס, ועוד. השיר נוגע ומשמח כל מי שמאזין לו, כל אחד חייב משהו לילד שהיה פעם, והנה הקריאה להגשים. השיר מלווה בקליפ אומנותי צבעוני ומיוחד שעלה ליוטיוב ולשאר הפלטפורמות. 
 
ניר פועל כיום על EP בכורה שעתיד לצאת בתחילת 2023. מופע השקה לסינגל יתקיים בתאריך 10/8 במועדון הגיטר לופט בתל אביב.
 
צילום קליפ ועריכה- גל צורף
חזור לרשימה המלאה