ניצן בר נגמר?

שם האומן: ניצן בר

שם השיר: נגמר?

מילים ולחן: ניצן בר
 
לפעמים כל מה שהעולם הזה צריך הוא כנות ופשטות, הסינגל החדש של ניצן בר הוא ההוכחה לזה. כל מי שעוקב אחרי העשייה של ניצן בר מחכה לרגע הזה, לריליס הראשון של האלבום החדש. זה היה רק עניין של זמן עד שהרגע הזה יגיע וכמה כייף שהוא הגיע ויוצא לאוויר העולם. ניצן בר הוא גיטריסט ומוזיקאי מוכשר, כוכב נוצץ שלאט לאט מתקרב לכדור הארץ כדי לפזר את האבק כוכבים ששמנו הוא עשוי, כנראה שזה מה שקורה שאתה גדל אצל משפחת בר, אביו הוא הגיטריסט, המפיק המוזיקלי והמנהל של הצוללת צהובה בירושלים – אצ'ה בר, אמא שלו היא השחקנית שרון הכהן בר, אחיו הגדול הוא הפסנתרן והיוצר תומר בר וגם הנין של תלמה ילין ז"ל .
 
האלבום הזה הוא לגמרי one man show, ניצן כתב, הלחין, ניגן בכל כלי הנגינה ושר בעצמו את כל האלבום. וזה דווקא לא בשל מגבלות הקורונה אלא בכדי לייצר ולהפיק את הסאונד הכי מדיוק שניצן שמע בראשו ובליבו בזמן שהוא רקם את האלבום. סאונד שמורכב מהעולמות המוזיקליים המגוונים שהשפיעו על ניצן לארוך חייו, החל מקרוסבי , סטיל , נאש ויאנג ועד ל יוגי.
 
האלבום החדש עתיד לצאת בחודשים הקרובים, זהו אלבומו השני של ניצן וכשהוא לא עובד על האלבומים שלו הוא גם לוקח חלק כגיטריסט בהרכבים של: יוני רכטר, חנן בן ארי, דניאל זמיר האורקסטרה (תזמורת הג'אז הישראלית) ואסתר רדא. 
חזור לרשימה המלאה