נטע ברקמן "אותו דבר"

שם האומן: נטע ברקמן

שם השיר: "אותו דבר"

נטע ברקמן, 24 ,זמרת יוצרת ומפיקה, סיימה לאחרונה 3 שנות לימודי מוזיקה ברימון. עוסקת בכתיבת שירים, הפקה מוזיקלית והלחנה. אחרי הסינגל הראשון שלה "אם יוצאים", משחררת נטע כעת את הסינגל שני "אותו דבר".
 
בעת שלמדה ברימון, ישבה נטע עם מורתה המוערכת - המשוררת צרויה להב והן נסחפו לשיחה אישית על נשים, כתיבה וטרנדים. צרויה אמרה שהיא מרגישה, שיש המון נשים חזקות, אבל איכשהו רוב השירים שנכתבים ומושרים על ידי נשים בארץ- מספרים את הצד החלש של הסיפור- הנשים העצובות, שנעזבו, שנבגדו, שנשארו מלאות געגוע ומחכות בלילה לאהוב שיחזור. שתיהן הסכימו על כך שיש צורך להשמיע גם את הצד הנשי והחזק. במוזיקה ובכלל . בסינגל "אותו דבר", לא ברור אם השיר הוא דיאלוג או מונולוג של הבחורה לעצמה. אבל מה שבטוח, שאת הצד הזה, של בחורה שנמצאת בקונפליקט בתחילת מערכת יחסים, טרם שמעתם . "ואולי, כמה בחורים שעד היום לא מבינים, יבינו למה הבחורה שהם התאהבו בה, שברה להם את הלב". אומרת נטע, "גם נשים פוגעות, גם נשים משחקות בגברים. גם נשים מנסות לזכור שלא כל הגברים הם אותו דבר ".
 
מלבד ההכנות לקראת הוצאת אלבום הבכורה שלה ועבודה עם הרכב על מופע מלא, נטע מתפקדת כאחראית הפקה במספר הפקות טלוויזיה ובתור ''הצמודה'' של הצמד הטלוויזיוני אסי עזר ורותם סלע כבר מספר עונות. באלבומה שעתיד לצאת בקרוב, שרה נטע על זוגיות, פרידה, בית שהתפרק והתחדשות, מתוך ראייה צעירה אך בוגרת ומתן זוויות נוספות לכל סיפור. השפעותיה המוזיקליות נעות בין היפ-הופ ופופ ישראלי, לפופ ופולק אמריקאי ומורגשות מאד באלבום. באלבום, אותו הפיק גל פדה, ניגנו ושיתפו פעולה: היוצר עומר נצר, אבי סינגולדה, עמרי אגמון ועוד רבים וטובים.
חזור לרשימה המלאה