נופר מנטין מארחת את שירה גבריאלוב "ואולי"

שם האומן: נופר מנטין ושירה גבריאלוב

שם השיר: "ואולי"

סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה נופר מנטין (31) זמרת ויוצרת ממושב בצרה גילתה את המוזיקה בגיל יחסית מאוחר ומאז כותבת, מלחינה ועובדת על אלבום בכורה שצפוי לצאת במהלך 2018, מתוכו יוצא היום שיר ראשון – "ואולי" בו היא מארחת את שירה גבריאלוב.
 
מנטין פעלה בשנים האחרונות בתחום האופנה כסטייליסטית שהלבישה כמה ממפורסמי ישראל, וכבעלת מותג האופנה Linucha . ההתמודדות עם אובדן אביה בגיל צעיר, ומאוחר יותר גם אמה (על שמה נקרא המותג) אליה הייתה קרובה מאוד, הובילה אותה לכתוב ולהלחין את השירים הראשונים שלה, כאשר המוזיקה משמשת לה מפלט וריפוי. כמי שגדלה בשנות ה-90 היא מעידה על עצמה כמי שמושפעת מאמנים כמו מייקל גקסון, טרייס צ׳אפמן, ג׳ון מאייר, אלאניס מוריסט ואביב גפן. את השירים הראשונים הפיקה בלוס אנג'לס אצל אבישי גורן, אשר הפגיש אותה עם שירה גבריאלוב. כתוצאה מהמפגש שיתפו השתיים פעולה בסינגל הבכורה של נופר - "ואולי", אותו כתבה בהשראת סיפור אישי של חבר טוב, שחווה גם הוא אובדן אישי דומה לשלה. זהו שיר אופטימי ועוצמתי מאוד, שמבטא את התקווה למצוא קרן אור בחשיכה, ואת ההיאחזות בטוב.
 
את השיר מלווה קליפ אנימציה מיוחד, שיצרו עבורה מאור ישי וצח צנגר, אמנים בוגרי מכללת "אי.אי.סי", והוא מציג בין היתר את דמויותיהן המצוירות של נופר ושל שירה. 
חזור לרשימה המלאה