נהוראי בוחבוט "כלו המים"

שם האומן: נהוראי בוחבוט

שם השיר: "כלו המים"

נהוראי בוחבוט, אמן ויוצר מרתק, שבימים אלו התקבל לעונה הקרובה של "הכוכב הבא", הוא רק בן 20 מלווה בסיפור חיים מרתק, חמוש בכישרון גדול, צבע קול כובש, עומק ונוכחות מרשימה.
 
"כלו המים" הוא שיר בסגנון רוק פופ אוריינטלי עם טאצ' ים תיכוני, העוסק בכאב ופרידה מתוך תובנות לחיים, ומספר על תהליך של התבגרות ויציאה ממשבר ובעיקר ניצחון על האני. זוהי הסנונית הראשונה של נהוראי מתוך חומרים עליהם הוא עובד בימים אלו יחד עם המפיק המוזיקלי ראובן חיון.
 
נהוראי, הוא אמן יוצר, כותב ומלחין ומנגן על מספר כלי נגינה, הוא גדל באופקים במשפחה חרדית, בגיל 16 שינה קצת כיוון וכיום מתגורר בעפולה, הוא עשה צבא במסגרת שירות לאומי ובו הדריך הרכבים מוזיקליים והעביר סדנאות לכתיבה והלחנה לבני נוער. בבית גדל על מוזיקה חסידית, שירת הבקשות ושולחן שבת ורק בבגרותו נחשף למוזיקת עולם ומוזיקה ישראלית עכשווית. הוא הופיע במסגרת טקסטים שונים והופעה משותפת עם שמעון בוסקילה כחלק מפרויקט של עיריית אופקים.
 
כיום, נהוראי חונך ילד עם שיתוק מוחין, מדריך בני נוער בסדנאות כתיבה והלחנה, ומקליט חומרים שלו, השירים שלו מביאים עומק, בגרות וכנות שלא מאפיינים את גילו. 
חזור לרשימה המלאה