נדב קציר "סוד"

שם האומן: נדב קציר

שם השיר: "סוד"

נדב קציר, בן 22 סטודנט במסלול כתיבה והלחנת שירים ברימון. את דרכו המוסיקלית התחיל בגיל 11, כשנגע בפסנתר בפעם הראשונה והיה לפסנתרן קלאסי לתקופה ארוכה. בגיל 13 החל ללמוד גיטרה, באותו הרגע התאהב במוסיקה, נחשף לסגנונות מוסיקה רבים, כמו רוק, מטאל, Fאנק, בלוז, פופ ועוד. כבר בגיל 15 הלחין את היצירה הראשונה שלו בפסנתר, ביצע אותה על במה בבית הספר ומאז לא הפסיק להלחין.
 
"למדתי במגמת מוסיקה של תיכון "ויצו הדסים" באבן יהודה. כבר אז ידעתי שהמוסיקה היא חלק בלתי נפרד ממני. כל שנה מאז, הייתי בימים פתוחים ברימון ונשארתי שם עד שסגרו עלי את השערים. את שירותי הצבאי עשיתי ביחידת מצל"ח. בכל שלישי בערב ניגנתי בהרכב קבוע בסגנון פרוגרסיב מטאל בתור קלידן. נהניתי לכתוב תפקידים, לנגן ולג'מג'ם. היום אני לומד ברימון ובמקביל באוניברסיטה הפתוחה. בעיקר כותב, מלחין ומבצע את השירים שלי. חלום הילדות שלי מתגשם ברגע זה. "
 
לפני כמעט שנה, התיישב מול הפסנתר עם מחברת. ניגן, אלתר, כתב והלחין ושם נולד השיר "סוד".
 
אז מה הוא ה"סוד" מבחינתי? לפעמים יש לנו חוויות שהופכות את החיים שלנו לדבר מדהים. אבל לפעמים זה לא תמיד. אני חושב שאנחנו צריכים להיות מאושרים ובטוחים בעצמינו מבלי להיות תלויים בבן אדם מסוים או חוויה מסוימת, כי זה מגיע לנו . בנוסף, קשה לנו לשמור על סוד כי יש לנו נטייה לספר ולשתף הכול. לכולנו יש סודות והם רק שלנו."
חזור לרשימה המלאה