נדב עדר "הרגלים"

שם האומן: נדב עדר

שם השיר: "הרגלים"

נדב עדר, מוזיקאי, בן 27 מתל אביב, כותב, מלחין, מפיק מוזיקלי וביטבוקסר בווקה פיפל, עושה היפ הופ ישראלי אישי, כזה שמבטא את מה שעל הלב, עם הומור, כאב ואמת בלי מסכות. "למוזיקה יש קסם מיוחד כי היא אינה תלויה בזמן - היא מרחפת בעולם, משנה ומעצבת אותו. אני איש רגשן בסך הכל ומאמין שכדאי לחשוף מאשר להסתיר".
 
השיר הרגלים הוא סינגל "רשמי" ראשון של נדב, בנם של יהודה עדר ומיקי קם ואח של אלון עדר, חי מוזיקה מגיל צעיר מאוד, "אמנות מרגשת אותי, לא תלויה בכלום וגם תלויה בהכל, היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי בעיקר בזכות המשפחה שלי. אמנות שררה בבית נון סטופ, היא גרמה לי להבין את העצמה שלה ואת הרצון שלי להיות חלק ממנה." הוא למד בתיכון לאמנויות במגמת תאטרון, שירת בתאטרון צה"ל, הקים להקה שיצרה יחד כמה שנים, בוגר 3 שנים במסלול הפקה מוסיקלית בבית הספר למוזיקה רימון, מנגן גיטרה ופסנתר וביטבוקסר.
 
"אני אוהב את כל סוגי המוזיקה - בבית ובנסיעות התנגן הרבה רוק׳נרול, ג׳אז וקאנטרי, בעיקר מוזיקה שאבא שלי היה מקשיב לה - דה בנד, אולמן ברדרס, בוב דילן, סיימון וגרפונקל ג׳ון קולטריין והגדול מכולם, סטיבי וונדר, שמבחינתי הוא ההשראה הכי גדולה שלי ואני פוגש אותו דרך היצירה שלי אם בדרך ישירה או בעקיפין. זה היה בעיקר הילדות עד הנערות. בגיל 17 אח שלי הביא לי את האלבום הראשון של קניה ווסט ופשוט התאהבתי מידית, היה שם כל מה שגדלתי עליו בהפקה גאונית ומוטרפת, ג׳אז, סול, רוק, רית׳ם&בלוז ואטטיוד ממגנט שגרם לי להתמסר לגמרי למוזיקה שחורה והיפ הופ. מאז האלבום הזה, שהשפיע עליי המון, חזרתי למקורות, לאיפה שההיפ הופ התחיל ושמעתי בעיקר אולד סקול ראפ מאמריקה כמו טרייב קולד קווסט, ביגי, טופאק, נאסטי נאז, דה רוטס ומאנגליה וצרפת כמו רוטס מנובה והוקוס פוקוס (כמובן שעוד רבים וטובים אחרים) כיום שומע מכל הבא ליד ומבחינתי קנדריק למאר הוא נביא שהקדים את זמנו". 
חזור לרשימה המלאה