נאג' חמאדי "תוציאי את זה עליי"

שם האומן: נאג' חמאדי

שם השיר: "תוציאי את זה עליי"

מילים: דרור פויר
לחן: אראל סג"ל
עיבוד והפקה מוסיקלית: מתן גוב ארי
 
נאג' חמאדי, להקת הרוק המורכבת מעיתונאים מוכרים - אור הלר (גיטרה), דרור פויר (שירה), אראל סג"ל (בס), דרור גלוברמן (קלידים), טל לזר (תופים) היוצרים ופעילים מאז 2005 , מופיעים בכל רחבי הארץ במופע ייחודי הכולל טקסטים שנונים, אלתורים קומיים בענייני אקטואליה, תרבות ותקשורת. הקהל מפיץ את הבשורה והוא הולך ומתעצם מהופעה להופעה. הלהקה הופיעה בפסטיבל אינדינגב ולפני כשנתיים חיממה את אלן פארסוניס פרוג'קט בהיכל מנורה מבטחים.
 
לנאג' חמאדי מסורת ארוכה של אירוחים ושיתופי פעולה עם אמנים מהשורה הראשונה, מרותי נבון דרך שרי ועד אילנית ומאיה בוסקילה, מעוזי פוקס דרך דורי בן זאב ודני ליטני ועד לדני בסן ויאיר ניצני, כולל קוואמי, חמי משבק"ס ואבטיפוס. ביום שישי ה-4.5 הם מגיעים להופעה מיוחדת בצוותא תל אביב, שם יארחו את אחד האדמו"רים הגדולים של הפופ הישראלי, מיסטר ששי קשת בכבודו ובעצמו!
 
בסוף 2015 יצא אלבום הבכורה "להיטי הזהב ששינו את העולם (חלק א'), בהפקה מוזיקלית של ברוך בן יצחק (רוקפור), מתוכו יצאו כמה סינגלים שהושמעו בתחנות רדיו מובילות. היום יוצא אל תחנות הרדיו שיר ראשון מאלבום חדש "תוציאי את זה עליי", אותו כתב דרור פויר והלחין אראל סג"ל. על העיבוד וההפקה המוסיקלית: מתן גוב ארי
 
חברי הלהקה על השיר: מה אישה רוצה לשמוע מהגבר שלה? כל כך הרבה גברים בכל כך הרבה שירים ניסו לענות על השאלה הזו, עד שבא "תוציאי את זה עלי", כי כן, היא רוצה ומגיע לה לשמוע ממך הכל - שאתה אוהב, שהיא יפה, שהיא חכמה, שהיא סקסית, שהיא חמודה, צודקת, שהיא רזה, שהנעליים יפות, שהנהיגה ללא רבב ועוד.. ואז עוד קצת. אבל יש דבר שאישה באמת צריכה להרגיש מהגבר שלה - שהיא יכולה להוציא עליו הכל. כשהזולת הוא גיהינום, כששום דבר לא הולך, כשהחיים הם פרברים ריקים ואפורים. יש ימים כאלה, יש יותר מדי, אז נאג' חמאדי תגיד לך מה: תוציאי את זה עלי! "כי בשביל זה יש לגבר כתפיים / ובשביל זה יש לגבר גב / אז תוציאי את זה, מותק / תוציאי את זה עכשיו"!. הסינגל יושק עם קליפ אנימציה מרהיב שביימו גלנדון ואיזבלה.
חזור לרשימה המלאה