מעיין רודיך "קומי קומי"

שם האומן: מעיין רודיך

שם השיר: "קומי קומי"

מעיין רודיך בת 33 מתל אביב, בת בכורה ל אריק רודיך מהמפיקים המוזיקליים המוערכים ביותר בארץ ולאה לופטין משוקולד מנטה מסטיק האגדית. כילדה סומנה מעיין כהבטחה גדולה והפיצה את השירים : "לא קל" , "שדים ופיות" ו"בוחרת בך" אתם זכתה להכרה מקומית ואף כיכבה לא מעט בערוץ הילדים. אך סיפור טראגי גדע את חלומה וגרם לה לרצות לעזוב הכל וכך היא עשתה.
 
"בשנת 2011 בעת עבודה על סינגל שכתבתי ואבא שלי הלחין שנועד להיכנס לאלבום הבכורה שלי שמעולם לא ראה אור, חלה אחי הקטן בפתאומיות והיה מרותק למיטה במשך כשבועיים. כשמצבו לא השתפר הוא נסע לבדיקות בבית חולים בליווי אמא שלי, ולאחר סדרת בדיקות מקיפה שנמשכה כיום שלם, בשעה 9 בערב בערך, אחרי שעבר MRI, נודע לנו שהוא חולה בסרטן ריאות עם גרורות בכבד ובעצמות. אחי מעולם לא עישן והקפיד על שגרת אימונים ותזונה נכונה והמחלה שלו הכתה בכולם כרעם ביום בהיר. לאחר 11 חודשים בלבד, ב-2012.12.20 נפטר אחי הקטן, יובל רודיך ז"ל והוא בסך הכל בן 24".
 
כאשר יצאה משנת האבל השתתפה בריאליטי של ערוץ 24 , "ישנן בנות". אך החליטה שלא לצאת בקריירה מקצועית.
 
בשלושת החודשים האחרונים, לאחר עבודה עצמית מתמשכת, לקחה מעיין החלטה להשיק מחדש את הקריירה ולצאת שוב לדרך. שיר הבכורה שלה "קומי קומי עוסק כולו בחוזק פנימי והעצמה נשית, השיר נכתב והולחן על ידי בת-אל לכטמן ומעיין רודיך והופק על ידי HEVI LEVI
חזור לרשימה המלאה