מנגנים אריק איינשטיין האלבום

שם האומן: מנגנים אריק איינשטיין

שם השיר: אלבום

מחווה אינסטרומנטלי עם  הנגנים של אריק איינשטיין  תחת ניהולם והפקתם המוזיקלית של הגיטריסט עמוס עבר הדני והבסיסט אלון נדל, שהיו שותפים בתקופות שונות בנגינה וביצירה עם אריק איינשטיין, ומתוך אהבה גדולה, התקבצו כ-30  מטובי המלחינים והנגנים בארץ, שעבדו עם אריק, לפרויקט הנצחה להקלטת אלבום של ביצועים אינסטרומנטליים בעיבודים מיוחדים, לשיריו הקלאסיים. האלבום מכיל 13 משיריו של הזמר האהוב, והעיבודים לשירים נעים בין ג'אז, רוק, למוזיקת עולם ומשלבים נגנים מכל קצווי הקשת המוזיקלית. כל השירים המבוצעים באלבום הם שירים מוכרים ואהובים על הקהל הישראלי לדורותיו וכוללים יצירות נצחיות כמו "הימים הארוכים העצובים", "צא מזה", "עוף גוזל", "קח לך אישה", "אבשלום", "שביר", "יכול להיות שזה נגמר", "זו אותה האהבה" ועוד.
 
בין המבצעים: שם טוב לוי, יוני רכטר, יצחק קלפטר, גיא בוקאטי, דניאל זמיר, חיים קריו, עדי רנרט, יובל כהן, אלון הלל, מאיר ישראל, ז'אן פול זימבריס, ניב טוהר, ניצן עין הבר, יובל דרבקין, איתן איצקוביץ, פטר וורטהיימר ועוד סוללה ארוכה של נגנים משובחים.
 
האלבום נמכר בפורמט של תקליט וויניל בחנות האוזן השלישית בתל אביב וכן בפורמט דיגיטלי USB FLASH DRIVE (דיסק און קי) וכתקליטור. ניתן להזמין מהדורות מיוחדות עם הלוגו של החברה או העסק. האלבום ברכישה ישירה באינטרנט. האלבום יצא גם בפורמט מיוחד לאוהדי הפועל תל אביב, ומלבד המיתוג העצובי, הוקלט לפורמט זה בעיבוד חדש השיר – "אדומה שלי"  עם לא פחות מ-20 מנגני האלבום ! השיר מופיע אך ורק במהדורה המודפסת הממותגת הפועל תל אביב – מהדורה הניתנת לרכישה גם היא.   
 
לאור הביקוש – מופע נוסף יתקיים  ב-2/3/18  בבית היוצר – נמל תל אביב, בשעה 21:30
חזור לרשימה המלאה