מירי מסיקה "אמא"

שם האומן: מירי מסיקה

שם השיר: "אמא"

מתוך הפרויקט "המחברת של אליה"
מילים ולחן: אליה רוסיליו
 
מירי מסיקה מהזמרות המוערכות והגדולות בישראל, בסינגל חדש ומרגש "אמא" מתוך הפרויקט "המחברת של אליה" של היוצר אליה רוסיליו. הסינגל החדש "אמא" הוא טקסט אישי וקורע לב של היוצר אליה רוסיליו, שגדל אצל דודיו הרחק מאמו. כעת, לאחר שחזר לקשר עם אמו החליט להוציא את הסינגל "אמא" כחלק מהפרויקט "המחברת של אליה".
 
אליה מספר: "תמיד אמרו לי שאני צריך לגעת בסיפור החיים שלי דרך השירים. השיר "אמא" הוא מונולוג של הילד שגדל אצל דודיו שמצד אחד מנסה להבין מה השתבש בסיפור החיים שלו, ומצד שני מספר לאמא שלו כל מה שהיא לא יודעת שעובר ועבר עליו כתוצאה מההיעדרות שלה בחייו. כשהשמעתי את השיר למירי מסיקה, אחת מהנשים הקרובות אליי ביותר, היה לה חיבור מידי עם השיר. אין עוד זמרת שיכולה לדבר לרגש כמו האישה הזאת."
 
זהו הסינגל הרביעי שיוצא מתוך הפרויקט "המחברת של אליה", לאחר שלושה סינגלים מוצלחים "השתגע העולם" בביצוע של עומר אדם, "מלאכית" בביצוע של רן דנקר ו"ככה זה" של חן אמסלם. "המחברת של אליה" הוא פרויקט מוזיקה אותנטי שבעזרתו אליה מספר בדרכו הייחודית על חוויות חייו מזווית הראיה שלו. אליה רוסיליו, כתב שירים לאמנים הגדולים בישראל, בניהם – עומר אדם, אייל גולן, ליאור נרקיס, שירי מימון, הראל סקעת, מירי מסיקה ועוד. הוא כתב את השיר "שני משוגעים" של עומר אדם שזכה אף לשיר השנה ובפרם אקו"ם לשנת 2018 

מילים ולחן : אליה רוסיליו
הפקה מוסיקלית : מאור שושן
חזור לרשימה המלאה