מיקה שדה "Less Love"

שם האומן: מיקה שדה

שם השיר: "Less Love"

סינגל חדש למיקה שדה מתוך האלבום החדש "My Emotions" אם לא מקשיבים למילים אפשר לחשוב ש "Less love" זה שיר די שמח ומרים, כמו שבחיי היום יום האישיים שלנו דברים לפעמים נראים נהדר ונראה שיש עתיד ורוד. אבל בתמונה הגדולה העולם, האקלים, המנהיגים והסבלנות מדרדרים במדרון תלול וככל הנראה אין מי שיעצור את הנפילה. מפה נולד שם השיר והנושא שלו, פחות אהבה. מטובל בביטים שבורים, המון קולות קטנים שמוסיפים לו אישיות מיוחדת, גיטרות חלומיות לאוורור ותזמורת כלי נשיפה מרקידים לחימום האווירה. השיר שוחה בתוך ים של ניגודים מבחינה מוזיקלית וגם טקסטואלית.
 
האלבום My Emotions נכתב והופק בשיתוף עם בן זוגה אוראל תמוז (מפיק זוכה פרס האמי המוכר גם מההרכב אומללה) והוא מעט שונה מהמוזיקה שהוציאה עד כה וכולל היתוך בין פופ, R&B, פולק וביטים אלקטרונים, אשר נשזרים ליצירה מוזיקלית הדוקה, חדשה ומעניינת. הכול קרה באולפן הביתי שלהם, הרכיבו ביטים מכל חפץ שהיה שם בבית, וככה הכניסו את החיים המשותפים לתוך המוזיקה, כשעיקר הרעיונות קפצו לראש רגע לפני שינה וממש לפני הירדמות.
 
"יש המון ספונטניות ביצירה מהסוג הזה, לפעמים זה מרגיש כמו שוטטות בלא נודע שפתאום דברים קופצים משומקום והופכים להיות ההוקליין של השיר" , מיקה.
 
הופעת השקה: 28.11.2019, מרכז עינב
חזור לרשימה המלאה