מיקה דוארי ״שים לב״

שם האומן: מיקה דוארי

שם השיר: ״שים לב״

מיקה דוארי בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלה ״במבה באיקאה״ שיצא בתחילת 2019. לפני כן הוציאה את ״אסור״ שזכה להשמעות מרובות . הצלילים הראשונים שפותחים את "שים לב״ מכריזים בעוצמה אנרגטית את הטקסט החזק והישיר בו חושפת מיקה מקומות פגיעים ושבירים.
 
"שים לב" הוא שיר חיפוש ותחינה אחר האדם שיעז להסתכן ולהיכנס עד הסוף אל תוך היער המשוגע והמסתורי, שבו לא צדים ולא טורפים אלא מלקטים לאט לאט. 
 
מיקה דוארי נולדה בגליל להורים חוזרים בתשובה שהתגרשו כשהייתה ילדה, אמה חזרה בשאלה והן נדדו בארץ בין 19 בתים. כיום היא גרה בירושלים עם בן זוגה המוזיקאי יוחאי מוצרי. בשנת 2016 הוציאה את האי-פי הראשון שלה "הנמלים חזרו למטבח".שישה שירים בהפקתו של חמי רודנר בסגנון פולק רוק אינדי. בשנת 2017 הוציאה את האלבום המשותף והמוערך "רעב" יחד עם שלום גד ורונאל קרן. הסינגל ״משהו חשוב״ שאותו כתבה והלחינה מיקה זכה להשמעות רבות ברדיו.  
 
אלבום הבכורה ״במבה באיקאה״ יכלול 12 שירים בועטים בהפקה חצופה של יוחאי מוצרי. יהוא ירון ליווה את האלבום בייעוץ מוזיקלי. האלבום יצא תחת הלייבל הצעיר ״קו אדום״ מימון האלבום גויס בהצלחה דרך הדסטארט בפרויקט שחשף את מיקה לקהל חדש שמחכה לה מיקה מופיעה עם להקתה ברחבי הארץ והופיעה בפסטיבל אינדינגב 2018 האחרון. 


חזור לרשימה המלאה