מיכל רוט "אולי"

שם האומן: מיכל רוט

שם השיר: "אולי"

 מילים ולחן: מיכל רוט
עיבוד והפקה מוזיקלית: נועם עקרבי
 
מיכל רוט, זמרת יוצרת מבטיחה ובולטת בצבע קולה הייחודי, מי שהייתה חתומה במשך תשע שנים בלייבל של "עננה" עימם הספיקה לשחרר שני אלבומים, יצאה אל דרך עצמאית לפני כארבע שנים ובה החלה לעבוד על חומרים חדשים יחד עם המפיק המוזיקלי המוערך נועם עקרבי שהצליח להוביל אותה אל מחוזות מוזיקליים חדשים .
 
"אולי" הסנונית הראשונה הוא שיר פופ קצבי עם ביט שחור, הפקה מהודקת, ופזמון סוחף, שבקלות יכול להפוך ללהיט קיץ מדבק כבר בשמיעה הראשונה. השיר מלווה בווידאו קליפ שביים: יוני מרדכי .
 
מיכל רוט, בוגרת "רימון" במגמת ביצוע והלחנה, בצעירותה ציפו ממנה שתשבור את השיאים ההיסטוריים של אימה אגדת הספורט אסתר רוט שחמורוב, אך למרות 42 מדליות בהן זכתה עד גיל 15, זיקתה וליבה היו למוזיקה. בשנת 2010 היא הוציאה את אלבום הבכורה "עד שיהיה לי טוב" ובשנת 2015 יצא אלבומה השני "חופשיה", שירים מהם שוחררו לרדיו אך איכשהו הפריצה לא קרתה, ומי שנחשבה להבטחה הרגישה אכזבה, פספוס והחמצה. כתוצאה מכך היא הפסיקה לכתוב למשך תקופה ארוכה, וחישבה מסלול מחדש. אך החלום לא נעלם וכשההשראה חזרה היא באה ברוח אחרת, חדשה. החיבור אל נועם עקרבי עשה לה טוב, הוא הוביל אותה נכון והתאים את ההפקה הנכונה והמדויקת לה ולשירים.
חזור לרשימה המלאה